PAYLAŞ

Genç yaşlarda iken kişileri vücutları istedikleri gibi fit ve güzel gözükebilmektedir. Fakat bu durum kişiler yaş aldıkça değişiklik gösterebilmektedir. Yaş alındıkça göbek, kalça ve bacak gölgeleri başta olmak üzere vücut yağlanmaya başlar ve elastikiyet özelliğini kaybedebilir. Bu durum karşısında da kişilerin yeniden eski güzel vücutlarına sahip olabilmeleri için son teknolojilerden faydalanılmaktadır. Günümüzde en son teknolojiye sahip olan Accent Prime uygulaması ile kişiler kısa bir süre sonunda eski fit, sağlıklı ve güzel görünümlü vücutlarına sahip olabilmektedirler.

Accent Prıme Nedir?

Vücutlarında sarkma ya da yağlanma tarzı cilt bozuklukları görülen kişilere uygulanan Accent Prime tedavi yöntemi, temel olarak kişiye özel olarak uygulanan bir çözüm yöntemidir. Bu yöntemin uygulanacağı seans miktarı, kişinin yaşına ve vücuttaki problemin boyutuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Fakat uygulanan ortalama seans miktarı 4 ila 6 seans arasında değişiklik göstermektedir. Bu tedavi yönteminde kişilerin vücutlarında bulunan bazı sarkmış ya da deforme olmuş bölgelerin yeniden tedavi yapılması hedeflendiği için, deri altına enerji enjekte edilmesi olarak açıklanabilmektedir. Bu enjekte işlemi sırasında kişiler neredeyse hiçbir şekilde bir acı hissetmezler. Bunun yanı sıra bu işlemden sonra kişi yatış tedavisine gerek olmaksızın günlük hayatına direkt olarak geri dönebilmektedir.

Accent Prıme Hangi Bölgelere Uygulanır?

Vücut sıkılaştırılmasında en etkili yöntemlerden biri olan Accent Prime yöntemi aynı zamanda vücutta sadece belli başlı bölgelere uygulanabilmektedir. Bu bölgeler; bacak- kol bölgeleri ile karın bölgeleridir. Bacak ve kol bölgelerinde; ultrason ve radyo frekansları birleştirip, bacak ve kol bölgelerinin sıkılaşıp gerginleşmesini sağlamaktadır. Karın bölgesindeki uygulamada ise; sadece 20 dakika süren bir uygulamanın sonucunda kişinin düz ve gergin bir karına sahip olması sağlanmaktadır.

Bu Tedavi Kimler İçin Uygundur?

Bu uygulama ciltteki elastikiyet özelliğinin neredeyse kaybolması durumunda karşımıza çıkan bir tedavi yöntemidir. Cilt dokusundaki elastikiyet özelliği de daha çok kişilerin yaş alması durumunda ortaya çıktığı için, Accent Prime tedavi yöntemi daha çok yaş alan kişilerde ve bu durum sonunda vücutlarındaki belirli bölgelerde sarkma, yağlanma ya da farklı görüntü bozuklukları görülen kişilere uygulanmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here