PAYLAŞ

Açık hava reklamları A Wards adında reklam yarışması yapmıştır. Önümüzde ki yıllar içinde gerçekleştirilmiştir. En başarılı olan bir açık hava reklamı da olduğu söylenilmiştir. 2016 yılında en çok ilgi çekenler seçilmiştir. İşte bu yüzden buna yılın en iyi açık hava reklamı olarak seçilmiştir.  Bir diğeri ise Knorr ve Knorr programmatic ooh adındakidir. Mindshare’in knorr için hazırlanan ve türkiyede olan ilk programatik açık hava Kampanyası olarak adı geçmiştir. Bu doğrultuda hava sıcaklığının 20 derecenin altında olan sıcaklığın değişik göstergeleri birçok ekranda gösterime sunulmuş ve 200 farklı görsel oluşturulmuştur.

Yabancı isimdeki açık hava reklamları

Purina Felix ve sen de Patile adındaki açık hava reklamıdır. DirectComm, Mindshare Türkiyede ve Maxus marka kedi maması ile pürine Felix başlığı altında özgürlük parkına ve sokak kedileri ile keyifli hoş vakitlerin geçirilmesi için adı kedi parkı olan bir park kurulmuştur. Açık hava reklamları ayrıca bu park içinde de bir yıl boyunca ya kadar bir yaşam alanına da yer verilmiştir. Fiat ile engelsiz tribün ile haydi maça gel adındaki açık hava reklamında 4 Dots ve People Initiative firmaları marka olan Fiat için bir sosyal sorumluluk projesi hazırlanmıştır. Engelli olan basketbol severle için kendileri ile keyifli saatler düşünenler için hazırlanmıştır. Daha rahat bir şekilde maç izleyebilmeleri için Tofaş basketbol takımının maçlarının oynandığı yerlerde tribünler yapıldı. Ayrıca engelliler içinde basketbol severler içinde ayrı bir tribüne de yer verilmiştir.

Adidas ve Billboard grafitti painting adındaki açık hava reklamı

CPM ve Posterscope ajanslarının reklamı yapıldığı zaman kampanya kapsamında İstanbul’un Adidas markasıyla hazırlanmıştır. İstanbul’un her bölgesine reklam panoları asılarak grafitti resimleri ile şekiller yer almıştır. Açık hava reklamları MACFit ve Stresini MACFit’te At yabancı firma tarafından macfit te reklam kampanyası olarak çıkarılmıştır.  Jatomi Fitness kapanan salonlarda yer alan panolar bir slogan hazırlanarak sloganda stresini sosyal medyada atma adında atılmıştır. Buda twetler de yer almaya hak kazanmıştır. Bu söz ile en çok beğenilendir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here