PAYLAŞ

Atv yedek parçaları konusunda, Atv’ler genelde arazi aracı olarak bilinirler. Safari gezileri düzenleyen turlar genelde bu geziler için ATV’leri kullanırlar. ATV 4 tekerlekli bir motosiklet türüdür. ATV kullanmak için ehliyet gereklidir. Eğer trafiğe çıkacaksa mutlaka trafikten onay belgesi olmalıdır. Alınan ruhsatta ya motosiklet olarak geçer ya da traktör olarak onaylanır. Onaylama türüne gör gerekli ehliyet sınıfı değişmektedir.  Motosiklet olarak sınıflandırıldı ise A2 ehliyeti, traktör olarak sınıflandırıldıysa F Ehliyeti gerekmektedir. Sadece arazide kullanılacaksa bu onay belgesine gerek yoktur.

ATV araçlar genelde arazi aracıdır ve ustalık ister. Ne yazık ki halkımız bu konuda yeterince bilinçlenmemesinden dolayı küçük yaştaki çocuklarda bu aracı kullanmaktadırlar. Bu konuda yapılan kazalar ve ölen çocuk haberleri ile karşılaşmaktayız. ATV’ler asla bir oyuncak değildir ve ehliyetsiz kullanılmamalıdır. ATV’lerin 2 kişilik ve 3 kişilik olanları vardır. ATV yetkili servislerinde Atv yedek parçaları bulmak mümkündür. Herhangi bir arıza da yedek parça değişimi yapılabilir. Ancak dikkat edilmesi gereken her araçta olduğu gibi orijinal Atv Yedek Parçaları tercih edilmelidir. Piyasada ne yazık ki ucuz ama kalitesi düşük yedek parçalar bulunmaktadır. Bu kalitesin yedek parçalar ucuz olmasından dolayı tercih edilseler de çok erken tekrar arızalar meydana gelmektedir. Yani ucuza mal edilmek istenirken çok daha fazla miktara mal edilebilir.

Dokuyucu.com.tr Türkiye Parça Tedarikçisi

Online alışveriş internet sitesi olan dokuyucu.com.tr üzerinden her türlü bisiklet, motosiklet ürün satışı ve bunlara ait yedek parçaları bulmak temin etmek mümkün. Atv yedek parçaları ve aksesuarları yetkili servisinde bulunur. Aracınızın hak ettiği değeri vermek için yetkili servislerden, anlaşmalı iş terlerinden alış veriş yapmanızı öneririz.  150 civarında Atv Yedek Parçaları bulunmaktadır. Aracınızı çok iyi gözlemlemeli b farklılık fark ettiğiniz anda nedenlerini araştırmalısınız. Can taşıyan her aracın belli sürelerle genel bir bakımdan geçmeleri hayati önem taşımaktadır.

Firma Özellikleri

Firma Adı : Dokuyucu Motor

Ünvanı : Dokuyucu Dış Ticaret LTD. ŞTİ.

Telefon : 0242.322.30.10

Kurumsal Özellikleri : Geniş ürün yelpazesi ile gerek mağazamızdan, gerek ise internet sitemiz üzerinden motosiklet – bisiklet satışı, yedek parça satışı gerçekleştirmekteyiz. Müşteri memnuniyeti ve sunduğumuz ürün garantileri ile paranız tam karşılığını alacaksınız.

Atv’ye tercübesi ve bilgisi olmayan kişilerin binmesine izin verilmemelidir. Gerekli eğitimi olmadan kullanılmak istenen her araçla kazaya davetiye çıkartılmış olur. Arazi aracı olarak bilinse de gerekli ruhsat işlemleri alındıktan sonra otoyollar hariç şehir içinde rahatlıkla atv kullanabilirsiniz. A2 ehliyeti olmayan hiç kimsenin eğlence olarak bile binmemesi gereken bir araçtır. Bu konuda çok uyarılar olmasına rağmen atv’e ne yazık ki oyuncak gözüyle bakan kişi sayısı çok fazladır. Mağaza vitrinlerini süsleyen Atv’lerin modelleri ve renkleri bulunmaktadır. Genellikle 2 kişilik olanları daha çok tercih edilmektedir.

Aracınız Bir Oyuncak Değildir!

Atv kullanımında önemli olan, Atv araçlarının güç ve performanslarına uygun olan şartlara göre bu aracı kullanmaktır. Atv motorlu araçlar sınıfına girer ve kullanma kılavuzunda kullanıcıların dikkatini çekmek için büyük harflerle “ARACINIZ BİR OYUNCAK DEĞİLDİR” ibaresine yer verilmiştir.

ATV’ler genellikle hafta sonu eğlencelerinde kullanılır. Araziye uygunluğu nedeniyle safari turu düzenleyen firmaların özel Atv turları mevcuttur. Bu turlar düzenli olarak araçlarını kontrolden geçirirler. Arızaları tamir edilir ve gerekirse de orijinal Atv Yedek Parçaları ile arızalı parçalar değiştirilir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here