PAYLAŞ

Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, İstanbul’un emlak piyasasında yıldızı parlayan ilçelerinden Beylikdüzü’nde satılık konut fiyatları son bir yılda yüzde 0.33 artış gösterdi.

Son yılların prim değeri artan ilçelerinden Beylikdüzü, İstanbul Avrupa Yakası’nda yer alıyor. Ev sahibi olmak isteyenlerin en çok tercih ettiği ilçelerden Beylikdüzü, düzenli yapılaşması ve marka projeleriyle dikkat çekiyor. Peki, Beylikdüzü’nde yaşamanın avantajları neler? Beylikdüzü satılık daire fiyatları son bir yılda ne kadar arttı? Beylikdüzü satılık daire fiyatları ne kadar? Beylikdüzü’nün en uygun fiyatlı satılık daireleri hangi mahallede? İşte Beylikdüzü emlak piyasasına dair önemli bilgiler…

Beylikdüzü’nde yaşamanın başlıca avantajları neler?

  • Sakin bir yaşam
  • Kolay ulaşım avantajı
  • Her bütçeye uygun konut imkânı

Beylikdüzü satılık daire fiyatları son bir yılda ne kadar arttı?

Beylikdüzü ilçesinde ortalama konut metrekare fiyatları 2 bin 288 TL olurken, konut yatırım geri dönüş süresi 18 yıl olarak hesaplanıyor. 2018 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Beylikdüzü satılık ev fiyatı ortalama 100 metrekare için, 171 bin 610 TL ile 286 bin TL arasında değişirken, ortalama konut satış fiyatı 228 bin 813 TL olarak gösteriliyor.

Beylikdüzü kiralık daire fiyatları ne kadar?

Avrupa Yakası’nın konut pazarında öne çıkan ilçesi Beylikdüzü hem kiralık hem de satılık daire arayanların uğrak yerlerinden. Zingat.com Bölge Raporu verilerine göre, Beylikdüzü kiralık daire fiyatı ortalama 100 metrekare için, minimum 797 TL, maksimum 1.329 TL arasında değişirken, ortalama kira fiyatı 1.063 TL olarak ölçümleniyor.

Beylikdüzü’nün en uygun fiyatlı satılık daireleri bu mahallede!

Beylikdüzü’nün konut metrekare fiyatı en uygun mahallesi Cumhuriyet oldu. Cumhuriyet satılık konut piyasasında son bir yılda satılık konut fiyatları yüzde 0.45 azalış gösterdi. Cumhuriyet Mahallesi’nde ortalama konut metrekare fiyatları 1.849 TL olurken, konut yatırım geri dönüş süresi 11 yıl olarak hesaplanıyor.  2018 yılı emlak endeksi ve bölge raporunda Cumhuriyet Mahallesi satılık daire fiyatı ortalama 100 metrekare için 138 bin 661 TL ile 231 bin 100 TL arasında değişiyor.

Beylikdüzü konut projeleri sakinlerine hangi imkânları sunuyor?

Emlak değeri yükselen Beylikdüzü’nde markalı konut projeleri artıyor. Konut projelerinde, yürüyüş parkuru, yüzme havuzu, fitness salonu ve çocuk oyun parkları gibi sosyal alanlara yer verilmesi ev sahibi olmak isteyenlerin ilgisini çekiyor. İlçede yer alan konut projelerinde daire fiyatları 250 bin TL ile 2 milyon TL arasında değişiyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here