PAYLAŞ

Burun Estetiği Uygulamalarımız

Rinoplasti adı da verilen burun estetiği Nişantaşı uygulamalarımızdan bilgi ve randevu almak için bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz. Randevu al seçeneğine tıklayarak online randevu seçeneklerini de hastalarımıza sunuyoruz. Söz konusu uygulamalarımızı genel anestezi altında yapmaktayız. Böylece operasyon sırasında herhangi bir acı hissedilmemektedir. Uygulamalarımız takriben ve genel olarak 1 ile 2 saat arasında değişmektedir.

Açık yaklaşım ve kapalı yaklaşım olarak iki farklı türde uygulamamamız hastanın şikayetine ve burnun yapısına göre tercih edilmektedir. Burun kemiğinde eğrilik ve de kırıklık şikayeti olan herkes burun estetiği Nişantaşı uygulamalarımızdan faydalanabilir. Bununla birlikte estetik işlemlerin içinde burun deliklerini küçültme gibi alternatif yöntemler de kullanmaktayız. Çeşitli darbelerin ve kazaların akabinde burun bölgesinde cereyan eden görüntü bozukluklarını da uygulamalarımız içerisinde düzeltmekteyiz.

Burun Estetiği Avantajlarımız

Uygulamalarımızın sonuçları geçici değil kalıcıdır. Bu şekilde sadece bir kez başvuruda bulunarak burun bölgesinde yaşadığınız tüm sıkıntılardan sonsuza kadar kurtulabilirsiniz. Çok daha rahat nefes alıp yüz hattınıza çok daha uygun olan estetik burunların sahibi olabilirsiniz. Operasyonda herhangi bir iz kalmamaktadır. İşlemden saatler sonra gündelik hayatınıza devam edebilirsiniz. Herhangi bir şikayette verilen ağrı kesiciler tüketilmelidir.

Burun Estetiği Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hastalarımızın burun estetiği Nişantaşı uygulamalarından sonra dikkat etmesi gereken teme hususlar bulunmaktadır. Bu hususlar hakkında gerekli bilgileri quartzclinique.com adlı sitemizden ve uzman doktorlarımızın görüş ve önerilerinden alabilirsiniz. Unutulmamalıdır ki burun estetiği Nişantaşı uygulamalarımızdan tam randıman almak ve sağlıklı olduğu kadar estetik sonuçlara da ulaşmak için bu tür dikkat edilmesi gereken önerilere iştirak edilmelidir. Yatış pozisyonları doktorlarımızın gösterdiği şekilde olmalıdır.

Asla yüz üstü ve alçak yastık seviyelerinde yatılmamalıdır. Gözlük gibi aksesuarlar doktorlarımızın uyardığı süreden önce takılmamalıdır. Hasta sağlığını önemseyen firmamız ile birlikte sadece işlem sırasında değil sonrasında da güvenli bir hasta doktor ilişkisi kurmaktayız. Bununla birlikte kafadan geçirmeli tişört ve benzeri giyeceklerin yerine gömlek türünden giysiler ilk dönem tercih edilmelidir. Soru ve merak ettikleriniz için hem sitemizi ziyaret edebilir hem de alanında uzman ve deneyimli doktor kadromuza direkt olarak müracaat edebilirsiniz.
Kaynak : http://www.quartzclinique.com/burun-estetigi

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here