Ücretsiz olan epic pen programını internetten indirerek etkileşimli akıllı tahtada oyun oynar gibi çizimler yapmak ister misiniz ? Bugün gayet eğlenceli bir boyama programı olan epic pen nasıl indirilir anlatacağım, kurulumunun nasıl yapılacağını göstereceğim.

Epic pen programının kullanımı kolay ve eğlenceli olduğu için etkileşimli akıllı tahtalarda popüler olarak kullanılmaktadır. Programda çeşitli kalem seçenekleri yer almaktadır. Bu kalemlerle eğlenceli çizimler, boyamalar yapabilirsiniz.

Epic pen nasıl indirilir ?

Programı indirmek için arama motoruna “epic pen” yazıp gelen sitelerden birine girebilir veya aşağıdaki vereceğim indirme linkini takip edebilirsiniz. İnternetten program veya video indirmeyi sıkı yapıyorsanız bilgisayarınızda bir antivirüs programı olması iyi olur. Çünkü bazı siteler reklam geliri elde etmenin dışında başka hedeflere sahip olabilmektedir. Spam reklamlar, virüs veya kişisel bilgilerinizi çalmaya yönelik trojanlar bu tür program indirmeleri ile birlikte bilgisayarınıza yüklenebilmektedir. Bu konuda dikkatli olmalısınız.

Konumuza dönersek; Epic pen programını indirmek istiyorsanız aşağıdaki linki takip ediniz.

epic pen indir

Program bilgisayara indikten sonra kurulum dosyasını çift tıklatınız ve karşınıza gelen ekranlarda ileri veya next seçeneklerine basa basa ilerleyiniz. En sonunda programın kurulumu tamamlanacaktır. Ayrıca bir şey yapmanıza gerek yoktur.

Epic pen programı nasıl kullanılır ?

Program size aynı Paint programındaki gibi kalem, fırça ve renk seçenekleri sunar. Deneye deneye, kurcalaya kurcalaya değişik şekiller ve resimler yapabilirsiniz. Epic pen programını öğrenmek birkaç dakikanızı alacaktır. Çocuklar bile kendi kendine bu programı kullanabilir.

Kalem kalınlıklarını seçebilir, dilerseniz fırça da kullanabilirsiniz. Yanlış çizimleri silgi ile silebilirsiniz. Fosforlu kalemle parlamasını istediğiniz kısımları çizebilir veya boyayabilirsiniz.

Kaynak:Dostindir.com

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here