1950 yılından bu yana Türkiye piyasasında yer alan, binlerce ürün çeşidine sahip olan ve yüzlerce ülkeye ürün satan Farmasi; birbirinden kaliteli ürünleriyle tüm dünyada tanınmaktadır. Farmasi’nin kozmetik ürünleri sayesinde danışmanlık yapıp para kazananlar olduğu gibi Farmasi üyelik işlemlerini gerçekleştirerek Farmasi dünyasına katılıp ürünleri avantajlı fırsatlarla satın almak da mümkün olmaktadır. Farmasi’yi kaliteli bir marka haline getiren ürünlerin başında temizlik ürünleri gelmektedir. Temizlik ürünleri; oldukça hijyenik ve sağlıklı şartlarda üretilmekle beraber içeriklerinde insan sağlığını tehdit edecek herhangi bir kimyasal bulunmamaktadır.

Farmasi Temizlik Ürünleri Nelerdir?

Farmasi Kataloğu üzerinden Farmasi üyelik işlemlerinizi tamamladığınız takdirde Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi üyeliği sayesinde Farmasi temizlik ürünlerini %30 veya %40 gibi indirimlerle satın alma şansına erişebilirsiniz. Temizlik ürünleri arasında ev ve otomobil temizliği için kullanılabilecek ürünler bulunmaktadır. Farmasi Mr. Wipes temizlik ürünleri, Mikrofiber cam, koltuk ve halı silme bezleri gibi ürünler temizlik kategorisinde bulunmaktadır.

Mr. Wipes Home; çok amaçlı temizleyici olarak halılarda, koltuklarda, mermer ve fayanslarda, mutfakta, lavaboda, banyoda, küvette, plastik ve alüminyum yüzeylerde, elde bulaşık ve çamaşır yıkanmasında kullanılmaktadır. Mr.Wipes Home; güzel kokusu sayesinde ferahlık sağlar. Mr.Wipes Home; evlerin tüm yüzeylerinde rahatlıkla kullanılabilir.

Mr.Wipes Home pas ve kireç sökücü; birikmiş kireç, pas ve tortuların giderilmesinde oldukça etkili olan bir üründür. Mr.Wipes Home beyazlar için sıvı çamaşır deterjanı ise hem elde yıkamada hem de otomatik çamaşır yıkama makinelerinde kullanılabilir. Bilhassa hassas çamaşırlar için ideal bir üründür.

Mr.Wipes yağ ve kireç sökücü; kurumuş yağ ve yemek kalıntılarının ayrıca yanmış ve dibi tutmuş tencerelerin temizlenmesinde kullanılabilir. Bunun dışında, Mr.Wipes ultra tuvalet temizleyicisi, Mr.Wipes ahşap, parke ve laminant temizleyicisi, Mr.Wipes yüzey temizleyicisi; Farmasi’nin en kaliteli temizlik ürünleri arasında bulunmaktadır. Mikrofiber ispanyol mop; her türlü zeminin temizliğini su lekesi dahi bırakmadan gerçekleştirmektedir.

Mikrofiber genel temizlik bezi; yoğun kirli yüzeylerde rahatlıkla kullanılabilir. Bunun dışında, Mikrofiber’in mobilya ve hassas yüzey bezi, araç kurulama bezi, cam bezi ve 5’li bez pakedi bulunmaktadır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here