PAYLAŞ
Gardrop modelleri
Gardrop modelleri
Gardrop modelleri, hemen her yatak odasında yer alan, yatak odası dekorunun ana parçalarından biri diyebiliriz. Kullanıcın beklenti ve zevkine bağlı olarak  gardrop modelleri bir çok farklı model ve ebatta üretilebilmekte.
Ahşap gardrop modelleri
Ahşap gardrop modelleri
Gardrop modelleri yatak odalarının şüphesiz en büyük mobilya ürünü. Kullanımlarının pratik ve kolay olması da son derece önemlidir.
Dört kapılı modern gardrop
Dört kapılı modern gardrop
Bekar olsun evli olsun herkesin kesinlikle ihtiyacı olan gardroplar ile ilgili modelleri yazımızda beğeninize sunuyoruz. Evinizin dekorunun kendinizi iyi hissedeceğiniz bir tasarımda olmasını beklemek hakkınız elbette. Evimizde bu açıdan kendimizi en rahat hissettiğimiz oda tabiki yatak odalarıdır. Mobilya ve dekoru ile düzenli bir yatak odasının kendimizi iyi hissetmemize katkıları oldukça fazladır.
Gardrop modelleri
Gardrop modelleri

Yatak odalarındaki eşyaların düzenli bir şekilde depolanması, tertip düzeni konusunda gardroplar adeta can kurtarıcı görevi görür. Hatta istenildiği takdirde değerli eşya (takı, para vb.) muhafazası için gizli bölmelere de sahip olabilmektedir. Kapaklarının açılış biçimlerine göre sürgülü veya kanatlı kapı olarak imal edilebilmektedir. Sürgü kapaklı gardroplar kapak açılması için yeterli alan olmayan odalarda daha çok tercih edilebilmektedir.

Gardrop fiyatları
Gardrop fiyatları

Gardrop Fiyatları Nasıl Belirlenir?

 

Gardrop fiyatları konusunda belirleyici etmenlerin başında tasarım ve malzeme seçimi gelmektedir diyebiliriz. Çok kapılı, oymalı detaylara sahip, çok çekmeceli bir ahşap gardrop, minimal ve mdf den üretilen gardroplara nazaran fiyat olarak daha yukarıda kalacaktır. Ancak ahşap gardroplar kesinlikle daha kaliteli ve daha uzun ömürlü olması açısından çeşitli avantajlar da sunmaktadır.
Modern gardrop modelleri
Modern gardrop modelleri

Gardrop Renkleri Nasıl Seçilmeli?

Gardropların dış yüzey kaplamaları veya renkleri konusunda da bir çok seçenekten bahsedebilmek mümkün. Mdflam kaplamalarda farklı renkler tercih edilebileceği gibi, lake boya ile de farklı özel renkler yakalanabilmekte. Koyu renk duvalara sahipseniz koyu renkli bir gardrop tercih edebilirsiniz.
Perdeli küçük gardrop
Perdeli küçük gardrop

Ayrıca renk kontrastı oluşturmak isterseniz açık renkli bir model de seçebilirsiniz. Genelde yatak odalarında beyaz renk hakimdir ve gardroplar beyaz üzeri bazı ahşap desenleri ile müşterilerin beğenisine sunulmaktadır.
Bazı yapı marketlerden alınan demonte gardolap modelleri çoğu zaman sunta olmakla birlikte biraz daha fazla ödediyseniz mdf olabilmektedir. Sunta gardolaplar fiyat olarak ucuz gibi görünse de ömürleri kısa olacağından bir süre sonra yeni bir gardrop ihtiyacı doğacaktır. Siz de size özel tasarım, renk ve ölçülerde bir gardrop arıyorsanız Plato Mobilya nın sitesini buraya tıklayarak ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here