PAYLAŞ

Gür Yayınları köklü bir yayın evi olmakla beraber lise düzeyinde birçok kitap seti bulunan bir markadır. Sorularının diğer yayınevlerine göre daha zorlayıcı ve sınava yakın olmasıyla öğrenciler tarafından sıklıkla tercih edilen bir markadır.

Matematiği sıfırdan temelini sağlam tutmak isteyen lise düzeyi öğrencilerinin ilk satın aldıkları kitap setlerinden biridir. Matematiği kolay hale getiren, temelden öğreten kitap setleri bulunmaktadır, matematiğiniz yeterli düzeyde değil ise kendinizi geliştirmek istiyorsanız bu markanın matematik setlerinden kendinize uygun olanı seçip çözmeye başlamalısınız.

Sadece matematik, geometri değil Türkçe ve bütün derslerden kitaplar ve ince kavramaya yardımcı fasiküller üreten Gür Yayınları öğrencilerin hızlı bir şekilde konuları kavramasını sağlıyor.

Gür yayınları “ Kolay Matematik Öğreniyorum”, “Kolay Geometri Öğreniyorum” gibi birçok setleri bulunmaktadır. Öğreten matematik, kolay matematik, pratik matematik, deneme setleri, modül setleri gibi gibi birçok setleri bulunmaktadır. Matematik, geometri, fizik derslerinde kitapları bulunmaktadır.

Sayısal öğrencilerinin vazgeçilmez kitap markası olan Gür Yayınlarının okul açılmasına yakın ya da toplu alımlarda indirimleri olmaktadır. Kitap satın alırken bu indirimlerden faydalanabilirsiniz. Ayrıca sınavlara yakın deneme modülleri satılmaktadır, bu deneme modüllerini satın alarak bilgilerinizi tazeleyebilir, eksiklerinizi gözden geçirme şansı elde edebilirsiniz.

Gür yayınları mağazalarda yâda online kitap mağazalarında satışı olan bir kitap yayınıdır. İster internetten online olarak ya da bayi mağazalarından temin edebilirsiniz. Çok zamanınız yok ve hemen kitabınızın elinizde olmasını istiyorsanız kelepirkitap.com dan Gür Yayınlarını satın alabilirsiniz.

Kelepirkitap.com dan satın alacağınız kitaplar en geç 1 iş günü içinde kargoya verilmektedir. Oldukça hızlı bir şekilde adresinize gelen kitaplarınızı hemen çözmeye başlayabilirsiniz. Mağazalardan gidip kitap seçip taşıma zahmetine katlanmadan kolaylıkla internetten sipariş verebilirsiniz. Kelepirkitap.com un 30 TL ve üzerine ücretsiz kargo seçeneği de mevcuttur. Kelepirkitap.com a üye olarak istediğiniz kitabı sipariş edebilir, sitemiz üzerinden siparişini takip edebilirsiniz.

Hem uygun fiyata test kitapları satın almak hem de zamandan tasarruf etmek isterseniz sitemizi mutlaka ziyaret etmelisiniz. Tek tık ile yorulmadan kitaplarınızı satın alabilir bir an önce ders çalışmaya başlayabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here