İspanyolca öğrenmek için pek çok sebebiniz olabilir ancak kültürler arası bir alanda yer almak istiyorsanız, İspanyolca kursu, hangi yaşta olursanız olun, önünüze yepyeni kapılar açacaktır. Ve tabii, bu dili konuşmanın bir diğer güzelliği de farklı lehçelere hâkim olmaktır. İspanya’da İspanyolca konuşmak dört ayrı dil bilmek anlamına gelir: Kastelyano, Katalanca, Baskça ve Galiçya! Her biri İspanya’nın farklı bölgelerinde, yerel lehçelere sahip olan bu dillerin kültürel zenginliği, açıkçası bir dili öğrenmenin çok ötesinde, size, büyük bir zenginlik katacaktır. Bununla birlikte, dünyada yaklaşık 400 milyon insanın ana dili İspanyolcadır. Siz de iyi bir İspanyolca kursu ile bu kişilerin arasına katılabilir ve bu keyifli dili başarılı bir şekilde konuşabilirsiniz. Ve eğer iyi ve kaliteli bir İspanyolca kursu arıyorsanız, SDM Dil Okulu en doğru adreslerden biri olabilir.

SDM İspanyolca kursu

SDM İspanyolca kursunda, “Birebir İspanyolca kursu” ya da 2-4 kişilik mini gruplar halinde olmak üzere iki farklı sistemde eğitimlerinizi alabilirsiniz. Birebir eğitim biçiminin en büyük yararı, öğrenci odaklı bir sistem olmasıdır. Öğretmeniniz ile kuracağınız direkt diyalog, hangi aşamada olursanız olun, çok daha köklü eğitim almanızı sağlayacaktır. Bununla birlikte, amaç ve hedeflerinize yönelik olan derslerde, ilgi alanlarınız ön plana çıkartılarak, dili öğrenmeniz hızlandırılacaktır. Dili öğrenmenin bir diğer aşaması da, doğru eğitim materyallerini kullanmaktır. Öğretmeninizle birlikte ilgi alanlarınız ve hedefinize göre eğitim materyallerini belirleyebilir, bunun için sınıfınızdaki bilgisayar ve Internet’ten yararlanabilirsiniz. Birebir eğitimin bir diğer avantajlı tarafı ise, eğitim saatlerini kendi programınıza göre ayarlayabilmenizdir. İspanyolca kursu eğitiminizi iş saati çıkışlarınızda akşam saatleri alabileceğiniz gibi, öğlen, öğleden sonra, akşamüzeri ya da hafta sonları da derslerinize devam edebilirsiniz.

Siz de dünyanın en egzotik kültürlerinden birine dâhil olmak istiyorsanız İspanyolca kursu ile ilk adımınızı atabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here