Türkiye İçin Kazanç Vakti projesi

Türkiye ekonomisinin merkezi konumunda bulunan ve en kalabalık şehri İstanbul, inşası tamamlanan ve devam eden konut projeleri bakımından da açık ara ile zirvede yer alıyor. Türkiye ekonomisinin can damarı olan inşaat sektörü, devletin hayata geçirdiği kentsel dönüşüm projesiyle daha da önemli bir noktaya ulaştı. İstanbul’da hayata geçirilen ve hala inşası devam eden yüzlerce konut projesinin fiyat aralığı oldukça geniş ve her proje vatandaşa özel ödeme planlarıyla satışa çıkarılmakta. Yapılan araştırmaya göre İstanbul’da 2017 – 2020 yılları arasında devam eden ve bitmesi öngörülen tam 517 markalı konut projesi bulunuyor. Projede Fırsat avantajları ile İstanbul’da yer alan yüzlerce konut projesi arasından size en uygununun seçebilir ve daire, fiyat, bölge bazlı karşılaştırma yapabilirsiniz.

İstanbul Konut Projelerinde Yoğun Talep Gören Bölgeler

İstanbul’da inşaat projeleri açısında en çok yoğunlaştığı ilçeler ise Esenyurt, Başakşehir, Kadıköy, Kartal ve Beylikdüzü. Uluslararası alanda da tanınırlığı olan ve Uluslararası projelere imza atan birçok Türk inşaat firması, İstanbul’da birden fazla konut projesi hayata geçirdi. Son olarak hayata geçirilen İnşaat sektörü ve Türk ekonomisinin daha da canlanması için hayata geçirilen Türkiye İçin Kazanç Vakti projesine de İstanbul’dan onlarca inşaat firması destek veriyor. Proje kapsamında İstanbul’da yer alan konut projelerinden ev almak isteyen vatandaşlar düşük faiz oranlarında faydalanabilecek ve yüzde onluk özel indirimden faydalanabilecek. Projedefirsat.com a girerek Türkiye İçin Kazanç Vakti projesine destek veren İstanbul konut projelerini görebilir ve incelemek istediğiniz inşaat projelerinin faiz oranları ve ödeme planlarını görüntüleyebilirsiniz.

İstanbul konut projeleri fiyat aralığı bölgeden bölgeye ve projeden projeye oldukça farklılık gösteriyor. İstanbul’un en kalabalık ilçesi olan Esenyurt, en uygun fiyatla ev sahibi olabileceğiniz birçok konut projesinin hayata geçirildiği bölge olarak öne çıkıyor. Birçok prestijli konut projesinin hayata geçirildiği Esenyurt’ta ortalama metre kare fiyatı yaklaşık 2 bin TL. İstanbul’un en merkezi ilçelerinden olan Beşiktaş ve Şişli konut projelerinin de en pahalı olduğu bölgeler. Hayata geçirilen lüks projelerde metre kare fiyatı yüz bin liraya kadar konut bulunuyor. İstanbul’un her bölgesinde inşa edilen konut projeleri ile alakalı en güncel ve en doğru bilgi için projedefirsat.com web sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here