Beyaz eşya teknolojileri ile birlikte yaşam alanlarında en yüksek konfor standartlarının yakalanabilmesi mümkün oluyor. Bu nedenle de tüm dünyada artık yaşam alanlarında beyaz eşya ürünleri çok yoğun ve sık bir şekilde kullanılıyor. Her yaşam alanının en temel gereksinimlerinin başında kendisine yer bulan beyaz eşya ürünlerinde bir dünya markası konumunda bulunan LG tarafından geliştirilen çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve buzdolabı gibi ürünlerde tüketicilerin yaşadıkları her sorun için LG Servis Torbalı tarafından Torbalı ilçesi genelinde 7/24 kesintisiz servis hizmeti sağlanıyor.

Uzun yıllara dayanan servis hizmet süreci kapsamında cihazların sorunlarına ilişkin bilgi ve deneyim sahibi olan sertifikalı uzmanlar tarafından çalışmalar tamamlanıyor. Böylelikle cihazların onarımından sonra da en yüksek performansta kullanımının, uzun ömürlü olarak sürdürülebilmesi sağlanabiliyor. Beyaz eşya ürünlerindeki hem mekanik hem de elektriksel arızalanmalar ile ilgili olarak her zaman öncelikle parça onarımı çalışması gerçekleştirilir. Eğer arıza onarımı mümkün değil ya da yüksek performans sağlayamayacağı öngörüsü söz konusu olursa hemen parça değişimi ile cihazın arızalı parçasının yerine orijinal yedek parçası takılır.

LG Servis İzmir – 1 Yıl Garantili Servis Hizmeti!

Böylelikle cihazın onarımının en yüksek kalite standartlarında sağlanırken aynı zamanda da en ekonomik çözümün tüketiciye ulaştırılabilmesi sağlanabilmektedir. Bununla birlikte her bir parça değişimine ilişkin olarak 1 yıllık garanti desteğinin sunumu da gerçekleştirilmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here