PAYLAŞ

Kaliteli üstün hizmet ve makul meblağları bir araya getirerek müşteri memnuniyetinin oluşmasını amaçlayan Bostancı Arçelik servisi, çamaşır makinesi servisi, klima servisi, bulaşık makinesi servisleri gibi daha pek çok Arçelik markalı beyaz eşya ürününde üstün hizmet anlayışını müşterilerine sunmaktadır. Dünya standartlarında beyaz eşya imal eden Arçelik, her ne kadar üstün ve ileri bir teknoloji anlayışı ile üretim gerçekleştirse de, alımdan sonra beyaz eşyalar belli bir zaman içerisinde bakım ve onarıma ihtiyaç duymaktadırlar.

Arçelik markalı beyaz eşyalarda yaşanan arızların onarımı veya bakımları için yedi gün yirmi dört saat hizmet veren Bostancı Arçelik Servisi çağrı merkezimizi aramanız, üstün hizmet anlayışından yararlanmanız için yeterlidir. Siz değerli müşterilerimizin arıza veya bakım gerektiren durumları müşteri hizmetlerimize bildirmenizin ardından müşteri hizmetleri hemen adrese bir gezici ekip yönlendirmektedir.

Müşteri hizmetleri personelleri beyaz eşya konusunda bilgi olmaları sayesinde, müşterilerin bahsettikleri arızalar ya da bakım gerektiren durumlar hakkında analiz yaparak, Bostancı semtinde sürekli olarak hazır durumda bulunan, tam teknolojik ürünler ile donanımlı, teknik araç ve gereçlerin yer aldığı gezici araçlarımız konu ile bilgilendirilmektedir.

Müşterinin belirtmiş olduğu adres bilgilerini ve arıza hakkında ön bilgiyi alan Ataşehir Arçelik Servisi gezici ekibimiz anında adrese hazırlıklı olarak varmaktadır. Bu sayede müşterilerimizin yaşadıkları arıza problemi süratli bir şekilde çözülmektedir.

Teknik personelimiz düzenli olarak belli başlıklar altında çeşitli eğitimlere tabii tutulmaktadır. Bu eğitimler esnasında Arçelik markasının en son beyaz eşya ürünleri hakkında ve bu ürünlerde oluşabilecek arızalar hakkında detaylı bilgilerin yanı sıra beyaz eşya konusunda en son yenilikler hakkında bilgiler sunulmaktadır.

Ümraniye Arçelik Servisi teknik personelimiz pratik ve hızlı bir şekilde yerinde arızayı gidermektedir. Ancak arıza daha büyük boyutlu ise ürün servisimize getirilmektedir. Burada tamamı son teknoloji cihazlar aracılığıyla arızası giderilmektedir. Bazı arızalarda, arızalı parçanın değişmesi gerekmektedir. Bu tür durumlarda sadece Arçelik orijinal yedek parçaları kullanan firmamız, bu şekilde ürünün bakım ve onarımından sonra daha uzun vadeli olarak dayanıklı olmasını sağlamayı amaçlamaktadır. Bu konudaki kendine olan güvenini de onarımı yapılan ürünün bir yıllık sigorta kapsamı altına alınmasını sağlayarak göstermektedir. Bu sayede aynı arızanın tekrarlaması durumunda hiçbir ücret almadan bakım ve onarımını gerçekleştirmektedir.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here