PAYLAŞ

Kilo vermek çok zor geliyor olabilir, ancak kilo almak vermekten daha zor bir süreçtir ve bilimsel olarak bu şekilde kanıtlanmıştır. Kilo almak için öneriler ise; sağlıksız olacak kadar düşük kiloya sahip olan insanların uyguladığı zamanlarda sorunsuz ve sağlıklı kilo almasını sağlayacak önerilerdir.

Normal süreçte metabolizması hızlı çalışan insanların kilo almaları problemli bir süreçtir. Normal süreçte aldığınız günlük kalorinin daha üzerinde bir kaloride besin almayı sürekli hale getirerek, düzenli beslenmeyi de göz önünde bulundurduğunuz zaman, kilo almanızı kolaylaştıracaksınız. Özellikle kahvaltıyı iyi bir şekilde yapmanız ve yemek saatlerinizi de belli bir standarda bindirmeniz gerekecektir. Bunlarla birlikte, öğün aralarında ara öğün tüketimini de gerçekleştirmeniz faydalı olacaktır. Meyve, kuruyemiş ve sağlıklı olan tüm gıdaları, aralarda tüketerek, kilo almanızı kolaylaştırabilirsiniz.

Her ne kadar kilo vermek için spor yapılıyor olsa da; yiyeceklerinize özen gösterdiğiniz zamanların ardından, kilo almak içinde spor yapmanız büyük önem arz ediyor. Fitness center adı verilen spor salonlarında, aslında kilo almak içinde spor yapabilirsiniz. Kardio çalışmalarını es geçerek, belli bir düzeyde metabolizmanızı çalıştıracak kilo almak için öneriler altında bulunan spor aktivitelerini yaparak da, kilo almanızı kolaylaştırabilirsiniz. Özellikle protein ve karbonhidrat içeren gıdalarla sıklıkla kullanım sağlayarak, sağlıklı kilo almanız kolaylaşacaktır.

Son olarak, yemek yemeden önce su içme alışkanlığınız varsa, erken doygunluk getireceği için terk etmeniz gerekecektir. Çok yemeniz, sağlıklı bir kilo almak için gerekli ilk maddedir.
Kilo almak için en önemli kıstas sağlıklı bir şekilde beslenmekten geçiyor. Fedbox bu konuda sizlere sağlıklı beslenmeniz için kapıya kadar diyet yemeklerini getiriyor. E İster evinizde olun isterseniz iş yerinizde kapıya teslim diyet yemek servisi ile kilo almanızı sağlıyor. Kilo almanız için kilo vermek isteyenlerle aynı yiyecekleri sizlere sunmuyor farklı yiyecekler sunarak ona göre kalori almanızı sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here