Şehirlerin her geçen gün daha fazla büyüdüğü bir dünyada bir yerden bir yere ulaşım en büyük soru işaretlerinden biridir. İstenilen yere istenilen konforda ulaşmak günümüz ulaşım koşulları düşünüldüğünde çok kolay değil. Bunun yanında toplu taşımaların kalabalık olması, taksilerin istenilen vakitte istenilen yerde olmaması günlük hayatı zorlaştırır. Farklı bir şehirde iş ya da gezi nedeniyle bir süre kalmak durumunda kalanlar, rahat hareket etmek isterler. Bu durumda en önemli konu seyahat özgürlüğüdür. Kendi istedikleri gibi plan yapmak isteyenlerin beklentilerine cevap vermek üzere geliştirilen kurumsal kiralık araba hizmeti; kaliteli araçları ve geniş hizmet ağıyla öne çıkar. Farklı bir şehirden gelen ziyaretçiler; uçak, otobüs ya da trenden indikleri noktada istedikleri bir araca ulaşabilmenin avantajını yaşarlar. Geniş araba portföyüyle güvenilir hizmet sunan Enterprise, sadece Türkiye’de değil dünya çapında 85 ülke ve 9000 ofiste müşterilerine hizmet verir. Enterprise ofisinin yer aldığı her şehirde araba kiralama hizmeti alarak seyahatinizi konforlu hale getirebilir, istediğiniz şekilde seyahat edebilmenin tadını çıkarabilirsiniz.

kiralık arabaKiralık Araba, Şehirdeki Konforunuz

Araba kiralama hizmeti genellikle farklı bir şehirde alınan hizmet gibi görünse de kendi aracını tamire verenler ya da acil araca ihtiyacı olanların da çözüm ortağı kiralık arabadır. Bununla birlikte en yoğun kullanımı şehre başka yerlerden gelen ziyaretçilere aittir. Bavullarıyla şehrin uzak bir noktasında bir havalimanına ya da tren garına inenler vakit kaybetmeden özel eşyalarını alıp yola koyulmak isterler. Havalimanı ya da garın içinde yer alan araç kiralayabilecekleri gibi henüz yola çıkmadan da araç rezervasyonu yaptırabilirler. Böylece sadece anahtarı alıp yola koyulmak kalır. Yabancı bir şehirde araç kullanmanın zorluğu aşikardır. Bununla birlikte araçlarda yer alan navigasyon hizmetiyle istikamet doğrultusunda en uygun yolu bulmak oldukça kolaydır. Araba kiralama hizmetinden faydalananlar, kendi kullandıkları araçla, kendi konforlarında ve istedikleri zaman hedeflerine ulaşmanın keyfini yaşarlar. Aynı şekilde günlük planlarını da trafiğe göre yaparak istedikleri yere vakit kaybetmeden ulaşırlar. Kalabalık bir şehri keyifli hale getiren araba kiralama sisteminin önemli avantajlarından biri araçların standart donanımlara sahip olmasıdır. Özellikle bebeği olanlar için çocuk koltuğu önemli bir ihtiyaçtır. Bunun yanında hava koşullarına bağlı olarak kış lastiği de güvenli sürüş için zorunludur. Enterprise araba kiralama hizmeti verdiği hızlı ve güvenilir hizmet ve istediğiniz segmentte araç temin ederek yeni bir şehirdeki kaygılarınızı giderir.

Enterprise Kiralık Araba Portföyüyle Tüm Araçlar Sizin

Araba kiralama sadece teminat bedeli ödeyerek aracı bir süre kullandıktan sonra istenilen yere teslim etmek değildir. Kiralanan aracın sigorta poliçesinin kapsamı, rutin bakımının en son ne zaman yapıldığı, araç donanımı gibi önemli detayların da netleştirilmesi gerekir. Kiralık araba hizmeti almanın süresi ne olursa olsun sözleşme koşullarını önceden bilmek olası hak kayıplarının önüne geçer. Kurumsal firmaların denetim mekanizmaları her iki tarafın da hakkını koruyan mekanizmalar içerir. Dolayısıyla kurumsal firmaların kiralık araba servisinden yararlanan sürücüler, çift taraflı hazırlanmış araba kiralama sözleşmesini imzalayarak kendi haklarını da güvence altına alırlar. Poliçeye ek olarak sunduğu ek sigorta avantajından faydalanmak isteyenler ise avantajlı paketler hakkında uzman personelden detaylı bilgi alabilirler. Diğer yandan kurumsal firmaların sahip olduğu; manuel, hatchback, otomatik ve farklı segmentlerdeki araç portföyü her kullanıcının beklentilerini karşılar niteliktedir. Hiç kullanmadığınız ya da daha önce kullandığınız bir araç modellerini tercih edebilir seçtiğiniz araçla keyifli bir deneyim yaşayabilirsiniz. Kiralık araba hizmetini Enterprise ofislerinden alabileceğiniz gibi zaman kaybetmek istemezseniz rezervasyon da yaptırarak zamandan tasarruf edebilirsiniz. Enterprise geniş araç filosu ve donanımlı araçları ve alanında uzman kadrosuyla ofisinin olduğu her şehirde çözüm ortağınız olmaya devam eder. Siz de seyahatlerinizde kiralık araba konusunda çözüm ortağınız olarak Enterprise’ı tercih edebilir, kurumsal hizmetin kalitesinden faydalanabilirsiniz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here