PAYLAŞ

Dolgun ve gösterişli kirpiklere kavuşmak isteyen kadınlar için manyetik kirpik oldukça avantajlıdır. Eğer kirpikleriniz yeterince gür ya da uzun değilse,takma kirpiklerle kendinizi daha hissedebilirsiniz. Her zaman olmasa bile özel günler için mutlaka denenmesi gerekir. Sıradan takma kirpiklere göre oldukça avantajlı olan manyetik kirpik günlük kullanımınız için bile oldukça idealdir.

Manyetik Kirpik Nasıl Kullanılır?

Manyetik kirpin yapısını kavramak nasıl kullanacağınızı daha iyi anlamanızı sağlar. Bir adet manyetik kirpik seti almanız halinde içinden dört adet kirpik çıkacaktır. Her göz için iki adet kullanılması gerekir. Birini kirpiklerinizin altına yerleştirirken, diğerini ise üstüne yerleştirirsiniz. İkisini aynı anda yerleştirirsiniz düzgün ve kolay bir şekilde birleşecektir. Başlarda takmak size biraz zor gelebilir ancak zamanla alışarak oldukça pratik bir şekilde kullanacaksınız.

Kirpikleriniz tek kullanımlık değildir. Diğer kirpikler gibi çıkarırken parçalanmazlar. Sağlam bir şekilde çıkarıp takmaya devam edebilirsiniz. Aylarca kullanıma uygundur. Yapıştırıcı lekesi de kalmayacağı için sürekli ilk günkü gibi kullanacaksınız.

Manyetik Kirpik Avantajları Nelerdir?

Takma kirpiklerin en büyük avantajı göz alıcı kirpiklere sahip olmaktır. Dolgun, gür, uzun ve gösterişli kirpikleriniz sizi çok daha alımlı yapacaktır. Bu kirpikler oldukça doğal bir görünüme sahiptir.Yapıştırıcı izi olmayacağı için makyajsız olarak da rahatlıkla kullanılabilir.Bu durumda orijinal kirpiklerinizmiş hissi yaratacaktır.

Manyetik kirpik kullanmak oldukça kolaydır. Yapıştırıcı gibi ekstra ürünlerle uğraşmazsınız. Sadece kirpikleri alıp takabilirsiniz. Kirpikleri takmak da oldukça kolaydır. Her an her yerde yanınızda taşıyacağınız için dilediğiniz an kullanabilirsiniz. 
Bu kirpikler oldukça uygun fiyatlı ürünlerdir.Üstelik uzun süre kullanımı mümkündür. Her gün yeni kirpik takma derdine vetabi ki yüksek maliyetine son verebilirsiniz. Bir kez aldığınız kirpiğiniziaylarca kullanmanız mümkündür.

Manyetik Kirpikle Makyaj Yapılır Mı?

Manyetik kirpik takıp tek başına kullanmanız mümkün olduğu gibi, makyaj da yapabilirsiniz. Rimel ile kirpiklerinizi daha da güçlendirebilirsiniz. Kirpikleri taktıktan sonra makyaj yapmanın hiçbir sakıncası yoktur. Ancak hijyen için bazı kurallara dikkat etmekte fayda vardır.

Makyajınızı temizleyeceksiniz ilk olarak takma kirpiklerinizi çıkarın ve daha sonra temizleyin. Kirpiklerinizi yeniden kullanırken de mutlaka temizlemeye özen gösterin. Makyaj temizleme ya da göz makyajı temizleme ürünleri ile takma kirpiğinizi temizlemeniz mümkündür. Kirpiğiniz bu şekilde çok daha hijyenik olacaktır.

Geceleri yatarken de kirpiğinizi çıkarmaya özen gösterin. Rahat ve sağlıklı bir uyku için daha iyi olacaktır. Ayrıca gece kirpikleriniz zarar görmeyeceği için kullanım ömrü de uzun olacaktır.

Kullanıcı Yorumları

Manyetik kirpik kullananlar pek çok kişi memnun kalmaktadır. Özellikle doğal görünmesi son derece beğenilmektedir.Kullanımı da pratiktir ve eliniz alıştıkça daha rahat kullanabilirsiniz.Şimdiye kadar olumsuz yorumlarla karşılaşılmamıştır. Mıknatıslı bir ürünolduğundan gerekmedikçe kullanmamak daha avantajlıdır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here