elektrolux

Servis hizmetlerimizden faydalanmak her insanın hakkı ve bizler bu hakkı en uygun fiyatlar ile sizlere sunuyoruz, bu sayede hitap ettiğimiz insan sayısı her geçen gün artıyor ve insanların memnuniyetini görmek de bizleri çok mutlu ediyor.

Electrolux marka ürünleriniz için haftanın her günü servis hizmeti veriyoruz ve bu servis hizmetleri içerisinde bakım, montaj hizmetleri de yer alıyor. Özellikle klimaların montajları biraz zahmetlidir ve bunu bireysel olarak gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Özel Electrolux Servis Şişli firması olarak montaj işlemlerinde sizlerin yanında yer alıyoruz ve bu hizmetleri çok uygun fiyatlar eşliğinde sizlere sunmaktayız.

Özel Electrolux servis firmalarından alacağınız hizmetler doğrultusunda gerekli tüm ihtiyaçları karşılıyoruz. Servis konusunda bu bölgede alabileceğiniz en iyi hizmet firmamız tarafından sizlere sunuluyor, profesyonel çağrı merkezi ekiplerimiz servis hizmetleri için aradığınız an güler yüzü ile sizleri karşılıyor ve sizlerle gerektiği şekilde ilgileniyor.

Ürün hakkındaki şikayetleriniz ya da sorununuz kayıt altına alınıyor ve adres bilgileriniz ekip arkadaşlarımıza veriliyor. Gezici servislerimiz adresinize kısa sürede ikamet ediyor ve sizlerin de onayı ile servis hizmetlerine başlıyor.

Electrolux marka ürünlerinizi ilk günkü haline kavuşturmak için hummalı bir çalışma sergileyen teknikerlerimiz tüm sorunu kısa sürede çözüyor ve ürünü sizlere teslim ediyor. Fiyat konusunda da sizlere yardımcı olan firmamız en kaliteli hizmeti piyasanın çok altındaki rakamlara sunmaya devam ediyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here