Elektrikli süpürgeler sayesinde ev temizliği çok basit bir şekilde gerçekleştirilebiliyor. Ev temizliğini fazla efor harcamak zorunda kalmadan, eski tekniklere oranla çok daha yüksek kalitede gerçekleştirerek, yaşam alanlarında 100% oranında hijyenin yakalanabilmesine yardımcı oluyor. Rowenta markalı elektrikli süpürgelerinin geniş özellikleri ve kaliteli üretim malzemeleri ile uzun yıllar herhangi bir sorun yaşamadan yaşam alanlarında temizlik işlerini basit ve hızlı şekilde gerçekleştirebilmek mümkün oluyor.

Bununla birlikte Rowenta markalı elektrikli süpürgelerde kullanılan ileri nesil teknolojiler ile birlikte her kullanım ihtiyacına uygun bir kullanım standardı da elde edilebiliyor. Ancak bu şekilde geniş özellikli ve ileri nesil teknoloji ile geliştirilmiş olunan Rowenta markalı elektrikli süpürgelerin arızaları için mutlaka profesyonel Rowenta Servis merkezi tarafından müdahalelerde bulunulması gerekmektedir.

Rowenta’nın ileri nesil teknolojilerini barındıran tüm elektrikli süpürge modellerinin, teknolojileri ne kadar yeni olursa olsun Rowenta Servis merkezi tarafından hızlı ve kaliteli servis çözümleri sağlanabiliyor. En kısa zaman dilimleri içerisinde en kaliteli servis çözümlerinin tüketicilere sunulmasına yardımcı olacak bir hizmet anlayışının hakim olduğu özel süpürge servis hizmetlerine 7 gün 24 saat ulaşılabiliyor.

Yapılan süpürge arıza bildirimleri deneyimli çağrı merkezi personeli tarafından alınarak, adrese en yakın lokasyonda bulunan tam donanımlı servis aracındaki ekibe yönlendiriliyor. Böylelikle ekipler kısa sürede adrese ulaşabildikleri gibi yerinde servis müdahaleleri ile hiç vakit kaybı yaşamadan arızanın onarımını sağlıyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here