vaillant servis

Vaillant denildiği zaman çok sayıda insanın aklına ilk gelen şey kombi olmaktadır. Vaillant klima ve şofben sistemleri üzerine üretim yapan Almanya merkezli bir markadır. Birçok eve ürünleri giren ünlü marka kaliteli ürünleri ve ısıtma sistemleri konusunda geniş yelpazeli ürün seçeneğine sahiptir. Söz konusu ısıtma gibi önemli bir işlemi gerçekleştiren cihazlar olduğunda bakım ve teknik servis konusu ayrı bir öneme sahip olmaktadır. Bilindiği gibi kombiler doğalgaz ile çalışan sistemlerdir yani gücünü doğalgaz enerjisinden alır.

Doğalgaz ise son derece faydalı ancak kokusuz ve renksiz bir gaz olmasından dolayı yanlış kullanıldığı zaman tehlikeli sonuçlar doğurabilmektedir.

Doğalgazın olumsuz sonuçları ile karşılaşmamak için evinize aldığınız Vaillant kombi ya da şofben gibi sistemlerinizin düzenli bakımları, montajları, tamirleri gibi işlemler güvenilir bir firma tarafından yapılmalıdır. Özel Vaillant Servis olarak sizlere özel servis hizmeti vermekte ve ürünlerinizi güvenle, huzur içinde kullanabilmeniz için böylesine hassas konularda uzman ekibimiz ile birlikte yardımcı olmaktayız.

Vaillant marka tüm cihazlarınız için devrede olan uzman teknik kadromuz ve devamlı mesaide olan çağrı merkezimiz ile birlikte, bizi tercih etmeniz durumunda sorularınız asla cevapsız kalmamaktadır. Ürünlerin montajı, bağlantılar, onarımı, yedek parçalarının değişim ve desteği gibi işlemlerinizi yaptırmak üzere gönül rahatlığıyla bizi tercih edebilirsiniz.

Konu kombi, şofben gibi son derece mühim ürünler olunca ve bu ürünlerin teknik servise gitmesi gerekince servisin ne kadar hızlı olduğu ayrı bir öneme sahiptir. Biz firma olarak aynı gün servis ve hızlı servis gibi iki avantajlı hizmeti sizlere sunmaktayız. Özel Vaillant Servis İstanbul size bir yıl garantili servis imkanı da sunmaktadır. Parça değişimleri orijinal parçalar ile yapılmaktadır.

Detaylı bilgi için; https://www.vaillant-servis.org

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here