PAYLAŞ

Günümüzde sağlık ve güzellik sektöründeki gelişmeler sayesinde bu alanda kullanılan pek çok teknolojik ürün de yeni forma sahip olmuştur. Özellikle, selülit tedavisi için tercih edilen pek çok teknolojik cihaz, portakal kabuğu olarak nitelendirilen pürüzlü cilt dokusunun daha sağlıklı ve parlak görünmesine yardımcı olmaktadır. Selülit problemi hemen hemen her bayanda bazı faktörlerin söz konusu olmasıyla birlikte görülebilen bir problemdir.

Özellikle, selülit tedavisi gibi uygulamalara başvurulmadığı sürece, problem çözülmez bir hal alarak, vücudun belli noktalarında çukur görünümlere yol açmaktadır. Selülite neden olan faktörlerin başında ise genel olarak fazla kilo alma ve verme, dengesiz beslenme, yorgunluk, sağlıksız uyku, yaşlılık ya da hamilelik gibi durumlar gelmektedir. Selülit tedavisi için en ideal ve etkin çözüm ise uygun teknolojik cilt yenilenmesi sağlayan cihazların kullanımıdır.

Selülit Probleminde VelaShape Teknolojisi

Selülit tedavisi için en etkin yöntem olarak kabul edilen VelaShape teknolojisi, teknolojik gelişmelerin en yenisi olarak da bilinmektedir. Özellikle, hem alt deri üzerinde hem de üst doku üzerinde büyük bir etki göstererek, selülitli bölgenin çukur yapısının yeniden onarılmasına yardımcı olmaktadır. Alt deri tabakası üzerinde de etkili olabilen bu teknolojik cihaz, ilerleyen zamanlarda bu problemin yeniden oluşumuna da engel olmaktadır. Cihazın etkinliği ve uygulama yöntemi ile ilgili en doğru bilgiye www.drmustafakaratas.com üzerinden ulaşabilir, Doktor Mustafa Karataş’ın selülit ile ilgili tedavi yöntemleri hakkında detaylı bilgiye sahip olabilirsiniz. Alanında uzman olan doktorumuz sayesinde en etkin tedavi yöntemlerine başvurarak, sağlıklı ve pürüzsüz bir cildi kısa sürede kazanabilirsiniz.

Selülit Probleminde Tedavi Süresi

Selülit problemine karşı başvurulan yenilikçi teknolojik ürünler, kişinin daha hızlı şekilde sağlıklı bir vücuda sahip olmasına da yardımcı olmaktadır. Bu açıdan, VelaShape teknolojisi ile yapılan tedavilerde çözüm ve sonuç daha kısa sürede alınmaktadır. Bu süreçte kişinin selülit probleminin hangi evrede olduğu da büyük önem taşımaktadır. Fakat genel olarak en zor probleme karşı tedavi süreci 4 ya da 6 seans olarak değişmektedir. Bu seanslar sonrasında kişi sağlıklı ve selülitsiz bir vücuda sahip olabilmektedir. Özellikle, seanslar sonrasında problemli bölge üzerinde yağ dokusunun azalma göstermesi ilk seans sonrasında dahi hissedilebilmektedir.
Kaynak http://www.drmustafakaratas.com/selulit.html

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here