Sianji Otelde Organizasyon Seçenekleri

Günümüzün otelcilik anlayışında artık sadece konaklama ve gurme hizmetleri değil organizasyon seçenekleri de yoğunluklu olarak gündemde tutuluyor. Bunun en büyük örneği sianji wellbeing resort tarafından gerçekleştirilen çeşitli organizasyon turları. Örneğin nikahlarını rüya gibi bir oramda kıymak isteyen çiftler bu otelinde organizasyon kalitesinden faydalanabilir. Yine aynı şekilde nişan için de bu otele rezervasyon yaptırılabilir. Aynı zamanda tüm resmi davetler için de otelin bu davetler için özel olarak hazırlanmış alanları değerlendirilebilir. Son olarak organizasyon planları içerisinde yemek, tören ve davet gibi seçenekler bulunan herkes erken rezervasyon fırsatlarından da faydalanabilir.

Sianji Otelde Deniz Manzaralı Suitler

Sianji otelinde bulunan deniz manzaralı süitler kendi içerisinde ikiye ayrılıyor ve iki farklı seçenekte müstakbel konuklara sunuluyor. İsteyenler bireysel konaklamalar için tekli süitleri tercih ederken bu odalar aile süiti olarak da hizmet veriyor. Bazı odalarda hidromasajlı küvetler mevcut. Bu küvetlerin performansından memnun kalan tatilciler aynı zamanda düz ekran Tv’de hem yerli hem de yabancı kanalları izleme avantajına da sahipler. Ütü hizmeti ücretli olarak verilirken ücretsiz olarak suit hizmetleri arasında oda servisi de bulunuyor. Günün hangi saati olursa olsun acil ihtiyaçlar için telefon ile oda servisine bağlanıp istekleri talep etme şansı mevcut. Bu odalar deniz ve havuz manzaralı olup istenen konforu ve kaliteyi ayırt etmeksizin tüm misafirlerine sunmaktadır.

Sianji Otelde Junior Suit Oda Seçenekleri

Bu odaların bazılarında balkon bulunurken bazıları balkonsuz olduğu için sianji wellbeing resort tarafından indirimli fiyatlarıyla konuklarına sunuluyor. Tatildeyken de çeşitli çalışmalarına devam etmek isteyenler için Avrupai standartlarda imal edilmiş çalışma masaları da odanın içerisinde mevcut. Ahşap parke zemin üzerinde ev konforunu hissettiren bu odalar ücrete tabi olarak maxibarları da bünyesinde bulunduruyor. Uydu kanalları ile birlikte dinlenirken hem yerli hem de yabancı kanalları takip etmek mümkün. Klima yaz günlerinde ısınma ihtiyacını nitelikli bir şekilde karşılarken otelde sonbahar ve kış mevsimlerinde konaklayanlar için ısıtıcılar da bulunduruluyor. Banyo malzemeleri ücretsiz olarak verilirken değerli eşyalar için anahtarı ile birlikte emanet kasaları da kullanıma açık.

Sianji Wellbeing Resort web sitesi: https://www.sianjilife.com/

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here