Eski binalarda daha çok olmakla birlikte yeni binalarda da görülebilen su kaçakları insanlar için hayatın zorlaşmasına neden olmaktadır. Modern teknolojiyi kullanan firmamız su kaçağı tespit İstanbul için robotlar kullanmakta ve bu şekilde hiçbir yer kırılmadan dökülmeden, su kaçağının yeri bulunmaktadır. Su kaçağı olduğunda bu gözle görülmemekte ve insanlar tarafından kolayca fark edilememektedir. Bu durum ise sorunun büyümesine ve orada yaşayan kişilerin sağlıklarının tehdit altında olmasına neden olmaktadır.

Evinde ya da iş yerinde su kaçağı olmasından endişe eden kişiler ise en yakınlarında ki su tesisatı ustasından yardım istedikleri takdirde, onun eski yöntemler kullanması ile büyük masraflar ve zaman kaybı ile karşılaşmaktadırlar. Firmamız ise kullandığı modern cihazlar ile sorunun kısa zamanda çözülmesini sağlamaktadır.

Garantili Cihazla Su Kaçağı Bulma

Tecrübeli ve işinde en iyi olan ustalar ile çalışmakta olan firmamız su kaçağı bulma İstanbul konusunda modern çözümler sunmaktadır. Bu şekilde yaşanan sorunun kısa sürede ortadan kalkmasını sağlamaktadır. Sizde duvar ve zeminlerinizde sararmalar, nemlenmeler gördüğünüzde evinizde kötü bir koku hissettiğinizde ve su faturalarınızda ani artışlar ortaya çıktığında bizimle iletişime geçebilirsiniz. Ustalarımız en kısa sürede adresinize gelmekte ve su kaçağını bulma noktasında şu yöntemleri kullanmaktadırlar.

  • Robotlar
  • Termal kameralar
  • Hassas dinleme cihazları

Ekibimiz adresinize geldiğinde evin içine girmekte, bu cihazların kurulumunu yaptıktan sonra da su borularının olduğu noktaları tespit ederek su kaçağının yerini bulmaktadır. Firmamızın Avrupa’dan getirtmiş olduğu robotlar yerin 50 cm altında olan su kaçağının yerini dahi kırmadan ve dökmeden tespit edebilmektedir. Bunun yararı da tamiratın yapılması sırasında ortaya çıkmaktadır.

Profesyonel Su Kaçağı Tamiri

Çok derinde olan su kaçağı arama noktasında bile başarılı olan robotlarımız sayesinde, onarım sırasında da büyük tamir için büyük tadilatlar yapılmasına gerek kalmamaktadır. Eski yöntemlerde su borularının zemine ve duvara gömülü olması nedeniyle kaçağın yerinin tespiti gözle yapılamamakta ve bulunması için geçtiği tahmin edilen yerler kırılmaktaydı. Bu sırada ise zemin ve duvarların kırılması nedeniyle de büyük tadilatların yapılması gerekmekteydi. Firmamızın kırmadan dökmeden nokta olarak kaçağın yerini tespit etmesi ise burada önem kazanmakta ve sadece kaçağın olduğu yerde küçük bir alan kırılarak tamir gerçekleştirilmektedir.

Cihazla su kaçağı tespit hizmetini firmamızdan almanızın en önemli faydalarından biri ise sizin dairenizden olmayan su kaçağının tespiti için dairenizde gereksiz kırımların yapılmıyor olmasıdır. Apartmanlarda temiz su ve pis su tesisatı ortak olarak kullanılmakta bu tesisatlar da bir kaçak olduğunda ise belirtiyi olduğu dairede değil altındaki, yanındaki ya da birkaç kat aşağıdaki dairede verebilmektedir. Bu durumda ise su kaçağının oluşturduğu rahatsızlığı ve belirtileri diğer dairedekiler yaşayacaktır. Bu rahatsızlıktan kurtulmanın yolu da o dairede gerekli tamiratın yapılmasıdır.

Ekiplerimizin, su kaçağı İstanbul hizmeti vermeleri sırasında sorunun sizin daireden olmadığı da anlaşılabilmekte, bu durumda ise kaçağın olduğu dairede yaşayan kişiler ile görüşmeniz ve onların tamirat yaptırmasını istemeniz gerekmektedir. Firmamız tüm İstanbul ilçelerine geniş ekipleri ile su kaçağının tespiti ve tamiri konusunda hızlı çözümler sunmaktadır.

 

Kaynak: https://www.sukacagiistanbul.gen.tr

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here