PAYLAŞ

Teknoloji, hayatımızın her alanında yanımızda oluyor. Özellikle bilgisayarlar ve akıllı telefonlar her yaştan birçok kadın ve erkeğin hayatında vazgeçilmez bir konumda bulunuyor. Birçoğumuz bu cihazları kullanırken ufak tefek de olsa problemlerle karşılaşıyoruz. Aslında çözümü çok kolay olan birçok problem, teknik bilgimizin yetersizliğinden dolayı kolaylıkla çözülemiyor ve yüksek sayılabilecek miktarda paraları cebimizden çıkmasına neden oluyor. Tüm bu sorunları kolaylıkla kendinizin çözdüğünü düşünsenize!

İnternet dev bir mecra. Hemen her konu hakkında yüzlerce bilgi birkaç tık uzağımızda. Ama dikkatli olmakta fayda var çünkü internet, cihazınıza onarılamayacak zararlar vermenizi sağlayabilecek birçok yanlış bilgi ile dolu. İyi haber, tüm doğru bilgileri kolaylıkla öğrenebileceğiniz; belki de küçük çaplı bir uzman olma fırsatı yakalayabileceğiniz bir rehber var: Teknokolay! ‘Kolay teknoloji güncesi’ sloganıyla yola çıkan site, ziyaretçileri için teknoloji alanında pratik bilgiler vermeyi ve bu alana merakı olanlar tarafından takip edilen bir platform hâline gelmeyi hedefliyor.

Teknokolay’da Neler Var?

Kolay teknoloji güncesinde teknolojinin hemen her alanına dair pratik bilgiler bulmanız mümkün. En yaygın işlemlerden biri olan Windows 10 format atma işlemi gibi bir çok rehber yine kolay teknoloji güncesi Teknokolay’da.

Google’de birçok insan wifi şifresi öğrenme konusunda araştırma yapıyor olsa da girdiği sitelerin çoğunda yaptığı denemeler başarısızlıkla sonuçlanıyor. Oysa Teknokolay bunu pratik bir şekilde, adım adım anlatıyor ve ziyaretçi birkaç dakika içinde kendi kendine kayıtlı wifi şifresini öğrenebiliyor.

Bir akıllı telefona sahip olan birçok insan, bir şekilde karşısına çıkan root kelimesi hakkında yeterli bilgiye sahip olmayabiliyor ve root nedir, telefon neden rootlanır diye bir araştırmaya girişiyor. Karşısına Teknokolay çıkıyor ve roota dair merak ettiği her şeyi kolaylıkla öğreniyor.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here