Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Ürünleri

Türkiye’nin en iyi sitesi diye yazılır Bonitam diye okunur. Sitemiz yıllardan beri kadınlar üzerine kuruludur. Kadınların güçleri göz önünde bulunularak kurulmuş olan sitemiz tamamen kadın site olarak dizayn edilmiştir. Aradığınız ne varsa Bonitam da bulabilirsiniz. En iyi saç bakım ürünleri makalemizi okuyarak daha parlak ve yumuşacık saçlara sahip olabilirsiniz.

Yanmış Ve Yıpranmış Saçlar İçin Ne Kullanmalıyım?

Yanmış ve yıpranmış saçlarınız için çözüm yolu arıyorsanız en doğru adresteniz. Bonitam Türkiye’nin en iyi kadın sitesidir. Sizleri sizin için en doğru ve en iyi şekilde düşünen bir kadın sitesi. Şimdiye kadarki  en iyi saç bakım ürünleri inceleyelim. En çok puanı Alterna Bamboo saç bakım yağı almaktadır. İsterseniz ıslak isterseniz kuru saçınıza uygulayabileceğiniz bakım yağını saçlarınız kolayca emecektir.

İkinci ve yine en çok tercih edilen bir diğer ürünümüz ise şampuan kategorilerimizden bir tanesi. Head and Shoulders saç onarımıdır. Oldukça bilindik olan bu ürünümüz saç bakım şampuanı ve kremi olarak en çok satılanlar listesinde yerini almıştır. En iyi saç bakım ürünleri olarak baş sıralarda yerini alan ve en tren ürünler için en çok aranan ve tercih edilen sitesi Bonitam sitemizi tercih edebilirsiniz.

Yanmış Saçlar İçin Saç Bakım Ürünleri

Yanmış Ve Yıpranmış Saçlar

Saçlarımız vücudumuzda belki de bizi en çok gösteren yerimizdir. Hal böyle olunca yıpranan ve yanmış saçlarımız için çözüm yolları aramaktayız. Saçlarımızın rengi ile oynamak, gün içerisinde saçlarınızı taramak bütün bunları saçlarınızı yıpratır. İster uzun saç, ister kısa saç olsun En iyi saç modeli için saç bakım ürünleri arayışlarımız tam bu sırada devreye girmektedir. Türkiye’nin en gözde, en iyi ve en çok tercih edilen sitesi olduğumuz ve tek gayemizin sizlerin mutluluğu olduğu için bu başarıyı sizler sayesinde elde etmekteyiz.

Günlerinizin karmaşası ve yoğunluğu nedeni ile gündemi takip edemiyor olabilirsiniz. Üzülmenize ve endişelenmenize gerek kalmadan biz Bonitam ailesi olarak sizler adına en trend en güncel konuları araştırıp en iyilerini sizlere sunmak için buradayız. Yanmış ve yıpranmış saçlarınız için sizlere özenle hazırladığımız “Yanmış Ve Yıpranmış Saçlar İçin Ne Kullanmalıyım?’’ makalemizi okuyarak, yanmış ve yıpranmış saçlarınız yerine sağlıklı ve yumuşacık saçlara kavuşabilirsiniz. Özenle derlediğimiz, araştırdığımız yaşamdan sağlığa, eğlenceden bakıma ne öğrenmek isterseniz, ne ararsanız sitemizden öğrenebilirsiniz. Sizleri mutlu etmek tek isteğimizdir.

Yanmış Saçlar İçin Evde Kür Tarifi

En doğal ve faydalı, saç bakım ürünleri evde yapılan tariflerdir. Bonitam sizler için ve yanmış olan saçlarınız için geniş çaplı bir araştırma yaptık ve sizler için birkaç çözüm bulduk. Yıpranan ve yanmış saçlarınız için sizlere en iyi saç bakım ürünleri ve önerileri için geldik sevgili okurlarımız. Haydi, birlikte onlara bakalım.

Birinci kür için malzemeler:

 • Öncelikle 1 adet muz,
 • 1 adet yumurta,
 • 1 çorba kaşığı bal,
 • 5 yemek kaşığı süt,
 • 5 yemek kaşığı zeytinyağını bir kaba alalım,
 • Malzemelerimizi iyice harmanlayarak karıştıralım,
 • Karıştırdığımız kürümüzü saç diplerimize ve uçlarına uyguluyoruz,
 • 20 dakika bekletip iyice duruladıktan sonra saçlarımızı yıkıyoruz,
 • Haftada bir defa saçlarımıza uyguluyoruz ve yıpranmış saçlarımızdan artık eser yok

İkinci kür için malzemeler:

 • 2 yemek kaşığı Hindistan cevizi yağı,
 • 4 yemek kaşığı kantaron yağı,
 • 2 yemek kaşığı argan yağı,
 • İyice karıştırarak saçlarımızın yanmış kısımlarına iyice masaj yaparak uyguluyoruz
 • En az 1 saat beklettikten sonra iyice durulayarak yıkıyoruz
 • Haftada bir uygulayabilirsiniz.

 

 

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here