Afili Aşk Kerem kıyafet sponsorları

Photo of author

By Bilgio.Net

Afili Aşk Kerem kıyafet sponsorlarını sizin için derledik. Afili Aşk dizisinin yakışıklı oyuncusu Kerem, başarılı bir aktör olmasının yanı sıra duruşuyla, oturmasıyla, kalkışıyla kıyafetleri üzerinde gayet iyi taşımaktadır.

Afili Aşk Kerem kıyafet sponsorları

Afili Aşk dizisinin sponsor sorumlusu Serap Ünal dizinin Kerem karakterini giydirmek için oldukça fazla kıyafet sponsoru ayarlamış. Bu nedenle Kerem her bölümde farklı marka takım elbiseler, gömlekler mont ve aksesuarlar giymektedir.

Hangi bölümde ne marka kıyafet giydiğini en iyi Afili Aşk dizisinin kostüm sorumlusu Gülçin Andırır bilmektedir. Ancak genel olarak Kerem’in kıyafetlerinin hangi markalar arasından seçildiğini öğrenmek isterseniz, bunun listesi aşağıdadır.

Kerem’in üzerine oturan şık ve pahalı takım elbiseler genellikle Damat Tween ve Ramsey markalarından seçilmektedir. Takım elbisenin içindeki gömlek Tudors’tan, saat ise Welder Moody markasının saat modelleri arasından seçilmektedir.

Kerem o gün klasik değil de spor bir ceket tercih ettiyse Roberto Milano markadır. Afili Aşk dizisinin Kerem’i genellikle spor giyinmeyi tercih etmektedir. Gülçin Andırır Kerem’e bazen Morven marka bazen de Lufian mont giydirmektedir.

Aksesuar olarak Silver polo çanta ve Safilo gözlük kullanılmaktadır.

Pantolonlar ise genellikle Colins ve Loft markaları arasından seçilmektedir. Efor markası da dizinin kıyafet sponsorları arasındadır. Bazı spor kıyafetlerde Efor tercih edilmektedir.

Kerem’in pijamaları Dagi markadır.

Afili Aşk Kerem kıyafet sponsorları arasında az bilinen markalar da vardır. Mesela gömlek markası Adirondack bunlardan biridir.

Afili Aşk Kerem kıyafet sponsorları listesi:

Damat tween

Welder moody saat

Morven mont

Lufian

Colins

Loft

Efor

Ramsey

Tudors

Network

Roberto Milano

Dagi pijama

Silver polo çanta

Safilo gözlük

Porter

De vib

Le pescara

Adirondack gömlek

Rubys

Daniel klein

Kostüm sorumlusu

Gülçin Andırır

Sponsor sorumlusu

Serap Ünal

Yorum yapın