Catering Hizmetinde Aradığınız Hız ve Kalite Misafirliq’te

Photo of author

By Bilgio.Net

Catering, son dönemlerde hayatımızda daha fazla duyduğumuz bir kelime. Türkçe karşılığında yemek servisi olarak nitelendirilen bu kelime, geniş katılımlı organizasyonlara yönelik alınan yemek servisi hizmetini çağrıştırmaktadır. Düğün, nişan, cenaze törenleri, iş yemekleri, iş kahvaltıları, doğum günleri gibi daha birçok organizasyona yönelik yemek menüsü ve ikramlık seçeneklere catering hizmeti ile sağlanabilir. Bu yönde artan talep doğrultusunda catering firması olarak da seçenekler artmaktadır. İşi çok profesyonel bir noktaya ulaştıran Misafirliq’te büyük organizasyonlarla sınırlı kalmayıp davet yemek menüsü seçeneklerini de tercih edebilmektesiniz. Sunulan menülerle de sınırlı kalmayıp kendi menünüzü oluşturabilirsiniz. Taze ve doğal lezzetlerden yana tercihini kullanan Misafirliq’te istediğiniz adrese teslimat yapılır. İstanbul catering hizmeti ile birlikte kısa sürede hazırlanmanız gereken davetlerde kurtarıcınız da olacaktır. Akşama misafiriniz mi var? Merak etmeyin, web sitemizden online olarak hemen sipariş verin! Yemeğiniz ayağınıza kadar gelsin.

Misafirliq
Tadı Damağınızda Kalacak Catering Lezzetler

Misafirlerinizi en lezzetli sofralarda ağırlamak istiyorsanız Misafirliq sizlere aklınızdakilerden çok daha fazlasını sunacaktır. Yemek Menüleri, Piknik Menüleri, Nişan Düğün Menüleri ve Kendi Menünü Oluştur kategorilerinden dilediğiniz seçeneği hemen adresinize isteyebilirsiniz. Yemek Menüleri içerisinde açık büfe menüleri, davet menüleri, sofra menüleri, yemek paketleri; Kendi menünü oluştur içerisinde de catering kahvaltı, başlangıçlar, çorbalar, salatalar, zeytinyağlılar, mezeler, ara sıcaklar, ana yemekler, atıştırmalıklar, tatlılar, şekersiz unsuz tatlılar, içecekler, pastalar seçenekleri bulunur. Belirli bir lezzet seçeneği dışında dünya lezzetlerinden de çeşitler bulacağınız bu menülerde tadı damaklarda kalacak bir sofra sunmuş olacaksınız.

Misafirliqİstediğiniz Her Yere Zamanında Teslimatlar

Düğün, nişan ve doğum günü gibi organizasyonlarınızda günler öncesinden siparişlerinizi oluşturarak organizasyonlarını daha rahat halledebilirsiniz. Ancak kısa bir süre içerisinde karar verilen bir etkinlik varsa burada organizasyonu yapmak daha fazla efor ve karar demektir. Bu gibi durumlarda catering hizmetiyle yemek menülerinizi düşünmenize bile gerek kalmaz. Misafirliq’in web sayfası üzerinden tüm ihtiyaçlarınızı online olarak seçebilirsiniz. Kişiselleştirilebilir organizasyon seçenekleri veya yemek takımları, yemek menüleri sayesinde misafirlerinizi şaşırtacak derecede bir organizasyona ev sahipliği yapabilirsiniz. Üstelik bu hizmetin bir diğer artısı da istediğiniz adrese istediğiniz saatler arasında teslimatın yapılmasıdır. En hijyenik koşullarda hazırlanarak paketlenen lezzetleri isterseniz garson hizmeti ile de misafirlerinize sunabilmektesiniz.

Misafirliq Aradığınız Catering Hizmetini Misafirliq İle Deneyimleyin!

Günümüzde sadece kurumsal firmaların değil bireysel olarak da herkesin tercihi haline gelen catering hizmeti sayesinde davetlerinizde misafirlerinizle daha iyi ilgilenebilir ve daha farklı lezzetleri tatma şansını yakalayabilirsiniz. Bu anlamda Misafirliq, sunduğu lezzetler konusunda oldukça titiz davranmaktadır. Her ürün, mevsimlik olarak en doğal seçeneklerinden tercih edilir. En sağlıklı ve hijyenik koşullarda paketlenen, pişirilen ve hazır hale getirilen ürünler sterilize işlemleri sonrasında yola çıkarak adresinize ulaştırılır. Catering hizmetini sofra çiçekleri ve yemek takımları ile birlikte daha da renkli hale de getirmektedir. Aradığınız catering hizmetini Misafirliq ile deneyimlemek isterseniz şimdi web sayfamızdan siparişinizi oluşturabilirsiniz.

Yorum yapın