Dudak Dolgusu Fiyatları Ne Kadar?

Photo of author

By Bilgio.Net

Kadınlar zamanla yaş almaya bağlı olarak hacim kaybedip şekli bozulan dudaklarını dudak dolgusu uygulamasıyla eski haline getirirler. İnce yapılı dudaklara da uygulanan dudak dolgusu fiyatları uygun olarak uzman doktorlar tarafından belirlenir. Dudak dolgusu anestezik kremle yapıldığından dolayı acısız ve ağrısız olarak yaklaşık 15 dakikada yapılmaktadır.
Geçici ve kalıcı olarak yapılan dudak dolgusu uygulaması kadınların tercihine göre işinde uzman profesyonel doktorlar tarafından yapılır. Kalıcı dudak dolgusu fiyatları geçici olarak yapılan dudak dolgusu fiyatlarından daha yüksektir. Dudak dolgusu yaptıran kadınların bir gün boyunca makyaj yapmamaları gerekir.

Dudak Dolgusu Fiyatları Neye Göre Değişmektedir?

İnce ve şekilsiz dudaklara hacim verip kalınlaştırmak için uygulanan dudak dolgusu fiyatları uygulamayı yapan doktora ve yönteme göre farklılık gösterir. Dudak dolgusu geçici olarak hyaluronik asit ve minerallerden oluşan dolgunun enjeksiyon ile dudaklara aktarılmasıyla yapılır. Kalıcı dudak dolgusu uygulaması ise silikonlarla yapılmaktadır. Fiyatları farklı olan geçici ve kalıcı dudak dolgusu uygulamasıyla birçok kadın altın yüz oranına göre şekilli ve dolgun dudaklara sahip olur. Dudak dolgusu uygulaması ve fiyatları hakkındaki birçok bilgiyi https://www.dryusuftopal.com/dudak-dolgusu/ web sitesinden inceleyip öğrenebilirsiniz.

Yorum yapın