En Hoş Kokulu Rebul Kolonya

Photo of author

By Bilgio.Net

Rebul kolonya İstanbul’un Beyoğlu semtinde 1895yılında kurulmuş olan bir firmadır. Rebul kolonya firması ilk başlarda lavanta kokulu kolonyalar üreterek büyük kitleler tarafından tanınmıştır. Rebul markası lavanta kolonyasını Türk halkı ile tanıştıran ilk firma ünvanına sahiptir kolonya çeşitlerinin yanı sıra parfüm ve duş yeli gibi kokulu ürünlerde sunmuştur. Kurulduğu ilk zamanlarda lavanta bahçesinde toplanan lavanta özleri ile kolonyalar üretmişlerdir.
 
 

Rebul Kolonya Çeşitleri

Rebul kolonya başta sadece lavanta içerikli ürünler üretildi daha sonra bir çok farklı Özler dedi kolonyalar üretmiştir. Bunların başında ise limon kolonyaları gelmektedir. Rebul markasının kolonyalarının yanı sıra şişeleri ile de oldukça meşhurdur. Birbirinden şık ve özel olarak tasarlanmış şişeler  içerisinde kolonya çeşitlerini sunmaktadır.
Bu ürünler hem bu şık şişeler ile göze hem de koku  olarak tüm insanlara hitap etmektedir. Bu marka zamanda duş yeli ve bir çok farklı ürün de üretmiştir. Sizlerde eşinize sevgilinize arkadaşlarınıza bu ürünleri hediye olarak alabilirsiniz. Bu ürünleri satın almak İçin https://www.kozmela.com/rebul
sitesini ziyaret ederek satın alabilirsiniz.
 
 
 
 
 

Yorum yapın