Ramo dizisi kıyafet sponsorları

Photo of author

By Bilgio.Net

Show TV’de yayınlanan Ramo dizisi kıyafet sponsorları arasında bir çok ünlü marka bulunuyor. BKM’nin yapımcısı olduğu dizinin izlenme oranları fena değil. Her ne kadar oyuncu kadrosu fazla kalabalık olmasa da bu senenin favori dizilerinden biri olacak gibi görünüyor.

Dizinin başrolünde oynayan Murat YILDIRIM’a (ramo) açıkçası önemli yük biniyor. Onun başarısı aynı zamanda dizinin de başarısı demek. Dizi fanları Ramo dizisinin senaryosu kadar oyuncuların taşıdığı kıyafetlerle de ilgileniyorlar. Ramo ve aşık olduğu kız Sibel’in her bölümde giydiği farklı kıyafetler izleyenlerin ilgisini çekmektedir.

Ramo dizisi konusu

Dizi Adana’nın yoksul bir mahallesinde geçen zaman zaman eğlenceli, zaman zaman da dramatik olayları konu almaktadır. Ramo ve ailesi fakirdir ve emeğinin karşılığını alamamaktadır. Ramo daha iyi yaşam koşullarına sahip olmak için harekete geçer.

Ramo’nun sevdiği kız Sibel aynı zamanda patronun kızıdır. Bir tarafta gönül ilişkisi diğer tarafta hak-adalet savaşı vardır.

Ramo dizisi kıyafet sponsorları

Dizinin kıyafet sponsorları liste halinde aşağıda yer almaktadır. Ancak her bölüm hangi oyuncunun hangi marka kıyafet taşıdığını takip etmek zordur. Bu nedenle dizinin kostüm ekibi ve sponsor sorumlularının isimleri de veriyoruz. Bu kişilere ulaşarak Ramo dizisi kıyafet sponsorları hakkında daha detaylı bilgilere sahip olabilirsiniz.

Kostüm ekibi

Elif Akdağ

Mustafa Erdemci

Şirin Erbey

İlayda Şen

Sevban Gök

Sponsor Sorumlusu

Emine Birjan Çakır

Kostüm Sponsor Sorumlusu

Ferah Çağlayan Demirel

Kıyafet Sponsorları

Adl

Love my body

Efor

Tiffany tomato

Ekol

On fashion

Tudors

Rubys

So chic

Coquel

Pitti

Dericlub vagon

Aski

Mispaçoz

Slazenger

Deep sea

Room rumours

Sabra

Difashionbranding

Nisan

Porter

The kingdom

Late.ist

Opia pr

Lumiere

3zagency

Dük

Dündar

Yorum yapın