Tarzınıza ve İhtiyacınıza Uygun En Şık Oturma Grubu Modelleri

Photo of author

By admin

Kuşkusuz herkesin kendini en rahat ve en güvende hissettiği yer evidir. Yalnız ya da aile ile birlikte dışarıda geçen zamanlardan daha samimi ve eğlenceli anlar yaşanır. Dolayısıyla tüm aile bireylerinin yaş gruplarına, ihtiyaçlarına ve beğenilerine göre bir ev dizaynı gerekir.

Özellikle günün büyük bir bölümüne şahit olan oturma grubu seçimi en fazla dikkat edilmesi gereken konudur. Sektörde söz sahibi olan Enza Home, herkesin ihtiyaçlarına uygun oturma grubu modelleri tasarlıyor. Bu da şık, göz alıcı modellerin yanında konfordan taviz vermeden farklı stillere imza atmak isteyen herkesin aradığını Enza Home’da rahatlıkla bulmasını sağlıyor. Evini yenilemek isteyenlere, evdeki herkesin keyifle oturabileceği ve yıllarca sevebileceği bir ürün seçmek kalıyor.

Konforlu ve Şık Koltuk Takımı Modelleri

 Ev dekorasyonu için uğraşırken zamanın büyük kısmı oturma grubu seçimi için harcanır. Aileyle hoş vakit geçirirken ya da misafir ağırlarken ideal rahatlığı ve yüksek estetiği sunan parçalar tercih edilir. Özellikle ayrı salon ve oturma odası bulunmayan evlerde salon mobilyalarının konforlu, şık ve dayanıklı olması şarttır.

enza home oturma grubu
Ardından özellikle çocuklu aileler için yaşanabilecek kazalara büyük bir dirayetle cevap verecek leke tutmayan kumaş kaplaması aranır. Artan teknolojik gelişmeler sayesinde üzerine dökülen sıvıyı içine çekmeyen, bariyer görevi görerek koltuğun üzerinden akıp gitmesini sağlayan kumaşlar en çok tercih edilenler arasında olur.

Bunlar kolay temizlenmesi ve güvenli olması sayesinde aile bireylerinin üzerinde rahatça hareket edebilmesini sağlar.

Sizin Salon Takımınız Hangisi?

 Evinde hem salon hem de oturma odası olan kişiler çoğunlukla salon için gösterişli ve şık, oturma odası için sade ve yüksek konforlu mobilyalar tercih eder. Özellikle misafirlerin ağırlandığı salonlar için klasik ya da klasik modern karışımı oturma grubu modelleri en fazla kullanılan ürünler olur. Kapitone detayları, gösterişli ve yumuşacık kumaş dokusu, bol yastık sayesinde şık ve konforlu tasarımı, ahşap oymalı ayakları ile klasik tarzı oluşturur.

Tarihi dokulardan vazgeçemeyenler ve misafirlerini şık alanlarda ağırlamayı sevenler için asil klasik tasarımlar ön plana çıkar. Bunlar genellikle koyu yeşil, mürdüm, bordo ve krem gibi saray renkleriyle daha göz alıcı hale gelen ancak her beğeniye göre farklı renklerde de üretilen oturma grubu seçenekleridir. Kapitoneli ve geniş hatlı sırt kısmı hem konforlu hem de kendine hayran bırakan bir dokuya sahip olur.

enza home oturma grubuOturma kısmı geniş, sırtı ise orta sertlikle yastıklarla desteklenen oturma grubu modelleri ise sık kullanılan oturma odalarının gözdeleridir.

Bol düğme detaylı, sert ve geniş hatlı oturma grubu takımları yerine tüm ailenin gün boyu rahat olabileceği fonksiyonel, çağdaş ve şık gruplar; modern tasarımlar içerisinde yer alır. Bunlar düz hatlarıyla minimalist bir görünümün yanında çocuklar için tehlikeli oluşturabilecek detayları bulundurmaz.

Son dönemde ev dekorasyonunda fırtınalar estiren farklı modelleri bir arada kullanma akımı da hiç kimsede olmayan bir salona imza atabilmenizi sağlar. Aynı zamanda farklı tarzlardan hoşlanan aile bireylerin için de ortak nokta oluşturur.

Örneğin klasik kapitoneli ahşap ayaklı bir koltuk ve tamamen modern çizgilere sahip konforlu bir koltukla kendinize özel oturma grubu oluşturabilirsiniz. Koltukların tek tek satın alınabilmesi iyi bir avantajdır. Bunun gibi farklı dekorasyon akımlarına ait parçaları beraber kullanarak çağdaş ve şık bir salona sahip olabilirsiniz.

Ekonomik Oturma Grubu Modelleri Arayanlar için…

Enza Home, alanında uzman tasarımcı grubu ve üreticileriyle hayallerinizdeki ev dekorasyonuna imza atmanızı sağlar. Mükemmel bir uyuma sahip koltuk takımlarının yanında üçlü, ikili ya da berjerleri tek tek de satışa sunarak kendi tarzınızı oluşturmanıza imkan verir.

enza home oturma grubuOturma grubu fiyatları, parçaların üzerindeki işçiliğe, kullanılan malzemelerin niteliğine, takımsa içeriğine, boyutlara, yatak ya da sandık bölümlerinin olup olmamasına göre belirlenir. Bu sayede farklı fiyatlarla her bütçeye ve her ihtiyaca uygun koltuk takımları sizler fiziki ve sanal mağazalarda yerini alır.

Zaman zaman kullanıcılarına sunduğu oturma grubu kampanya ve indirimleriyle avantajlı alışveriş imkanı sağlar. Siz de konforlu, ekonomik ve şık bir oturma grubu modeli arıyorsanız, Enza Home’a mutlaka uğramalısınız.

Yorum yapın