Volanlı Etek

Photo of author

By Bilgio.Net

Volanlı etek, görünümünüze kadınsılık ve sofistike bir dokunuş katmanın mükemmel bir yoludur. Ama volanlı bir eteği şık görünecek ve aşırı volanlı olmayacak şekilde nasıl şekillendirirsiniz?

Sofistike bir görünüm için volanlı eteği nasıl şekillendireceğinize dair bazı ipuçları:

  1. Mükemmel volanlı etek seçin. Volanlı etek seçerken ipek veya saten gibi lüks bir kumaştan yapılmış bir etek seçtiğinizden emin olun. Ve çok kısa eteklerden kaçının volanlı mini etekler genç görünebilir. Bunun yerine, dizin hemen altına gelen midi boy bir eteği tercih edin.
  2. Kıyafeti aksesuarlarla süsleyin. Görünümünüzü sofistike tutmak için eteğin güzelliğini bozmayacak klasik aksesuarları seçin. Bir çift ten rengi topuklu ayakkabı veya bantlı sandalet bacaklarınızı uzatacak ve eteğin feminen silüetiyle mükemmel uyum sağlayacaktır. Ve üst giyim söz konusu olduğunda, beyaz düğmeli bir gömlek veya siyah kolsuz bluz gibi basit bir şey seçin. Gösterinin yıldızı etek olsun!
  3. Saç ve makyajı şekillendirin. Saç ve makyaj söz konusu olduğunda, volanlı etek gibi gösterişli bir parça giydiğinizde daha azı daha fazladır. Şık bir kabarık veya düzleştirilmiş saç, görünümünüzü parlak tutarken hafif makyaj, doğal güzelliğinizin parlamasını sağlar.

Volanlı etek seçimi söz konusu olduğunda, kumaş çok önemlidir. Daha sert bir kumaş, fırfırları yerinde tutar ve daha yapılı bir görünüm yaratırken, daha yumuşak bir kumaş, fırfırların hareket etmesine ve daha rahat bir görünüm yaratmasına olanak tanır. Sofistike bir görünüm için pamuk karışımı veya ipekten yapılmış bir etek seçin.

Sofistike bir görünüm elde etmek istediğinizde eteğinizin uzunluğu da önemlidir. mini etekler bu tarz için fazla rahatken maksi etekler fazla resmi olabilir. Bunun yerine, dizin hemen altına inen bir midi etek seçin. Bu uzunluk gurur verici ve çok yönlüdür ve gerektiğinde yukarı veya aşağı giyilebilir.

Yorum yapın