Anvelop Etek Modelleri ve Kombinleri Nasıl Yapılır ?

Yeni sezon giyim trendlerinin başında gelen anvelop etekler, rahatlığın yanı sıra he şıklığıyla göz dolduruyor hem de spor bir model olmasından ötürü dikkatleri üzerinize çekmenize olanak sağlıyor.

Anvelop etek, dikdörtgen bir kumaşın kalçanızı sararak oluşan bir etek modeli olarak karşımıza çıkmaktadır. Yeni sezonda bayanların kullanımına sunulan bu etek modelleri, bir çok kombin seçeneğinin olmasından ötürü birçok kişinin beğenisini toplamaya başladı bile.

Anvelop Etekler Nasıl Giyilir ?

İlk olarak ünlü markaların podyumlarda sergilediği bu etek modelleri bayanlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılandı. Vücudu saran bu anvelop etekleri, bel kısmı dar body ve gömleklerle kombinlemeyi tercih edebilirsiniz.

Ayakkabı tercihiniz ise ince bantlı zarif stilletto’lardan veya sandaletlerden yana kullanabilirsiniz.

Uzun Anvelop Etek Modelleri

uzun-anvelop-etekYeni sezonun gelmesiyle beraber uzun anvelop etekler de vitrinlerde kendine yer bulmaya başladı. Birbirinden farklı desen ve renk seçenekleriyle birlikte çok güzel kombinler yapabileceğiniz modeller bulunmaktadır. Özellikle krem rengi sevenler bu konuda gerçekten çok şanslı. Çünkü krem rengi ile beraber hem spor hem de klasik kombinler yaparak iş yerinde ve günlük yaşantınızda çeşitli kombinler yapma imkanınız bulunmaktadır.

Kısa Anvelop Etek Modelleri

kisa-envelop-etekKısa etek giymeyi seven bayanlar için vazgeçilmez ürünlerin başında gelen kısa anvelop etekler, geometrik desen ve çeşitli renk seçenekleriyle bu yeni sezonda oldukça revaçta. Bu etek modellerinin yanında kısa bir el çantası ve isteğe bağlı olarak salaş bir bluz kullanarak şıklığınıza şıklık katabilirsiniz.

Uzun anveop eteklerde olduğu gibi bu kısa anvelop etekleri de ister gece, isterseniz de gündüz kullanma imkanına sahipsiniz. Kullanmış olduğunuz çeşitli aksesuar, çanta ve ayakkabıları değiştirerek şıklığınızı tamamlayabilme imkanına sahip olursunuz.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here