Assos otelleri

Photo of author

By Bilgio.Net

Çanakkale hem tarihi anlamı hem de muhteşem doğası ile her zaman yaz aylarının gezi rotalarında yer alan özel bir yer olmuştur. Özellikle Çanakkale Boğazı gibi dünyaca ünlü bir yere sahip olması ve aynı zamanda hem mavinin hem de yeşilin her tonunu gözler önüne sermesi sebebi ile hepimizin mutlaka görmek isteyeceği yerlerden biridir. Bu sebeple ne olursa olsun bu güzel yeri görmek için mutlaka gerekli zamanı ayırmalıyız. Halen Çanakkale savaşından kalma eserlerin bulunabildiği bu muhteşem şehir yaz tatilleri içinde bize birçok olanak sunabiliyor. Özellikle Assos gibi olağanüstü güzelliklere sahip olan bir ilçesi olmasından dolayı her zaman birçok kişi soluğu mutlaka bu güzel şehirde alır.

Assos otelleri insanların bu bölgeye geldikleri zaman rahat bir şekilde konaklayabilmelerini sağladığı gibi aynı zamanda her türlü olanaklara sahip olmaları için farklı paketler sunabilirler. Assos gibi eşine az rastlanır bir yerde tatil yapmak istediğinizde kalabileceğini birçok farklı otel olması sizin için ciddi bir şanstır. Bu bölgeye geldiğiniz zaman hem rahat bir şekilde tatil yapabilir hem de Çanakkale’nin diğer bölgelerini gezme olanağı bulabilirsiniz. Özellikle Gelibolu bu alanda en çok görülmesi gereken yerlerden biridir. Şu anda kalabileceğiniz en kaliteli Assos otellerini şu şekilde sıralayabiliriz;

  1. Assos Eden Beach Hotel
  2. Assos Dove Hotel Resort & Spa
  3. Assos Nazlihan Spa Hotel
  4. Assos Eden Gardens Hotel
  5. Assos Barbarossa Hotel
  6. Assos Hunters Hotel
  7. Assos Alis Farm Boutique Hotel
  8. Calidus Hotell
  9. Assos Altın Otel
  10. Assos Troy Beach Hotel

Assos Otellerinde Hangi Hizmetleri Alabilirsiniz?

Assos genel olarak çok büyük bir tatil beldesi olmadığı için doğal olarak bu alanda size hizmet verecek çok fazla otel olmayabilir. Ancak halen hizmet veren otellerin çoğu mutlaka beklentilerinizi karşılayacak ve aynı zamanda sizi memnun edecek otellerdir. Aldığınız hizmetlerden sonra mutlaka memnun kalacak ve aynı zamanda her türlü konfora ulaşabilirsiniz. Assos’ta yer alan otellerin bazıları size apart otel mantığı ile hizmet verirler. Yani oda veya oda kahvaltı konseptine sahiptirler. Bazıları ise sahip oldukları geniş olanaklar ile 5 yıldızlı hizmetler almanızı sağlayabilirler.

Denizi, güneşi ve muhteşem havası ile size tüm senenin yorgunluğunu attırabilecek ender yerlerden biri olan Assos Çanakkale’nin en güzel ilçelerinden biridir. Yapacağınız kısa bir araştırma ile insanların neden Assos ilçesine bu kadar çok ilgi gösterdiklerini hemen anlayabilirsiniz. Gün içinde Assos çarşısında zaman geçirebilir veya Gelibolu yarımadası ve Truva antik kenti gibi tarihi alanları gezmek için zaman ayırabilirsiniz. Üstelik kaldığınız zaman içinde Assos otellerinden çok kaliteli konaklama hizmetleri almak sizi her zaman mutlu edecektir. En çok bilinen Assos otelleri hangisi sorusuna yanıt almak için ise dilediğiniz zaman Holimax hizmetlerini değerlendirebilirsiniz.

Yorum yapın