Babil dizisi kıyafetleri Birce Akalay

Photo of author

By Bilgio.Net

Babil dizisinde Birce Akalay bıçak sırtı bir rol üstlenmiş. Kıyafetleri ve tarzı ile dizide öne çıkan Birce Akalay (İlay) dizinin baş kötüsü Süleyman’ın delicesine aşık olduğu sevgilisi ve yüreği iyi olmakla birlikte hasta oğlu nedeniyle şeytana uyan Halit Ergenç’in (İrfan) eski sevgilisi durumunda.

Yani Birce Akalay dizinin iyi ve kötü karakterlerinin ortak noktası durumunda. Esasen Babil dizisinde üstlendiği stratejik role rağmen çok fazla repliği ve dakikası bulunmayan Birce Akalay Babil dizisi kıyafet sponsorlarının gözde mankeni durumunda.
Kadınlar onun aksesuarlarını, abiye kıyafetlerini, mücevherlerini merak ediyorlar.

Dizinin kostüm sorumlusu Sonay Ortuğ ona her bölüm farklı kıyafetler ve aksesuarlar giydirirken hem oyuncunun tarzını belli bir çizgide tutmak zorunda hem de kıyafet sponsorlarını memnun etmek zorunda.

Babil dizisi kıyafetleri Birce Akalay
Babil dizisi Birce Akalay kıyafetleri

Babil dizisi Birce Akalay kıyafetlerine geçmeden önce Birce Akalay’ın kıyafet tarzı ve seçimi konusunda modacı Dilek Hanif’ten destek alındığını ve Dilek Hanif’in dizi sponsorları arasında olduğunu belirtmek gerekir.

Dizinin başlıca sponsorlarından birisi adl olup bu firmayı diğer dizilerin, ana haber bülteni spikerlerinin ve benzeri TV programların kıyafet sponsoru olarak da görmekteyiz. Birce Akalay zaman zaman adl imzalı kıyafetler giymektedir.

Diğer kıyafet sponsoru Mango olup bu firma gayet geniş çerçevede giysi üretmektedir. Mango da adl gibi çoğu dizinin kıyafet sponsorudur.

Babil dizisinin takipçileri daha çok Birce Akalay’ın hazır tasarım olmadığı belli olan abiye kıyafetlerinin markasını veya butiğini merak etmektedir. Aradıkları Closh butiktir. Closh Butik Birce Akalay’ın iddialı giysilerinin üreticisidir.

Birce Akalay’ın giydiği biraz daha mütevazı kıyafetler Ekol markadır. Birce Akalay Ekol marka elbiselerin parlak renkli ve dikkat çekici modellerini dizide zaman zaman giymektedir.

Birce Akalay’ın sıra dışı tarz kıyafetlerinin bazıları Love my Body markadır. Bu markanın ismini genellikle dizi sponsorlukları sayesinde duymaktayız. Öyle kıyafetler vardır ki giymek cesaret ve özgüven ister (dekolte elbiseleri kastetmiyorum) biri giyse tarz olur, diğeri giyse rüküş olur. Firma bu türden ama gündelik giymeye uygun kıyafetler üretmektedir.

Birce Akalay’ın göze sıra dışı gelen abiye kıyafetlerinden bazıları rue markadır. Firma bu sene genellikle tek renk ama kesimleri çok sıradışı olan giysiler üretmektedir.

Birce Akalay’ın diğer kıyafet sponsorları ise şunlar:

Nocturne

Burcu Aslan

Bera

Siay

Bo Berrin Özkan

Tuba Ergin

Arzu Kaprol

Ayten Armağan

Qimy

Viktorias secret

Ekol

Yorum yapın