Savaşçı dizisi kıyafet sponsorları

Photo of author

By Bilgio.Net

Savaşçı dizisi kıyafet sponsorları hangi markalardır bunu merak ediyorsanız bunu öğrenmenin birkaç yolu bulunmaktadır.
Öncelikle dizinin resmi sosyal medya hesaplarını vereyim.

  • facebook.com/savascifoxta
  • twitter.com/savascifox
  • instagram.com/savascifox

Yukarıdaki sosyal medya hesaplarından dizideki gelişmeleri takip edebilir, dizinin kıyafet sponsorları veya başka konularsa sorularınızı iletebilirsiniz.

Savaşçı dizisi konusu

Savaşçı dizisinin ana karakterleri Yüzbaşı Kağan Bozok (Berk Oktay) ve Albay Halil İbrahim Kopuz (Murat Serezli) olup bu kişiler daha önceden kupmaslar neticesinde hapse atılmış iki kahraman Türk subayıdır.

15 Temmuz 2016’da gerçekleşen başarısız kalkışma girişimi sonrasında devletin üst makamları bu iki subayı göreve çağırır.
Albay Halil İbrahim Kopuz’un şartı eskiden liderliğini yaptığı “Kılıç Timi” kadrosunun yeniden biraraya getirilmesidir. Eski kadrodan bazıları Ergenekon davasından hapse atılmış bazıları pasifize edilmiştir.

Kılıç timi yeniden toplanır ve sınır ötesi operasyonlara başlarlar. PKK ile mücadele ederler.

Savaşçı dizisi kıyafet sponsorları

Savaşçı dizisi sona ererken kıyafet sponsorları ile ilgili bilgiler gelmiyor. Acaba dizinin sponsoru mu yok veya var da dizi sonlarında mı belirtmiyorlar. Dizi askerlik üzerine olduğundan kıyafet sponsoru almamış olabilirler mi ?

Bu sorulara en doğru cevap verecek kişiler dizinin sponsor sorumluları Canan Potur ve Onur Kesim‘dir. Sosyal medya üzerinden bu kişilere ulaşarak sponsorluk hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dizi karakterlerinin hangi bölümde hangi marka kıyafetler giydiğini merak ediyorsanız bunu kostüm sorumlusu Alev Tüysüz‘e sorabilirsiniz.

Kostüm sorumlusu

Alev Tüysüz

Kostüm asistanları

Özgür Punar
Sare Akça
Aylin Akyüz
Ali Kumru
Muhammed Kayaoğlu
Sibel Tuba Osmanoğlu
Elçin Sipahioğlu
Ebru Yılmaz

Sponsor Soruluları

Canan Potur
Onur Kesim

Yorum yapın