Casual Giyim Kombinleri

Photo of author

By Bilgio.Net

Casual yani günlük giyim, her erkeğin hem rahatlık hem de şıklık adına en değerli kombinleri arasında yer almaktadır. Casual giyim kombinleri yapmak günlük hayatın vazgeçilmezleri arasında yerini alır.

YSF Giyim’ in 45 yıllık tecrübesi ile hazırlanmış koleksiyonlarında onlarca çeşit casual kombin bulmak mümkündür. Bu kombinleri, kalite kumaşlar ve benzersiz işçilikle hazırlanmış, şık erkek giyim ürünleri desteklemektedir.

Casual Pantolonlarla Nasıl Kombinler Yapılır? 

 Casual pantolon modelleri, şıklığı, benzersiz kesimlerle bir araya getiren en popüler pantolon modelleridir. Casual pantolon modelleri içerisinde en dikkat çeken ürünler;

  • Kanvas pantolonlar
  • Kot pantolonlar
  • Keten pantolonlar

Olmaktadır. Bu pantolon modelleriyle; kışın triko bir kazak ya da spor kesim bir gömlekle şık bir casual kombin yaratılabilir. Yazın da bisiklet ya da polo yaka tişörtler, casual pantolon modellerinin harika birer tamamlayıcısı olmaktadır.

Casual bir görünüm yakalamak isteyen ama klasik çizgisinden ödün vermeyen beyler de bulunmaktadır. Kumaş pantolonlar ve kadife pantolonlar da casual kombin için uyarlanmaya müsaittir. Spor kesim trikolar, slim fit gömlekler ve sweatshirtler altına giyilecek spor ayakkabı ile günlük bir kombin yaratmak mümkün.

 Casual Pantolon En İyi Kumaş Seçimi Nasıl Yapılır?

 Casual pantolon kumaş seçimi yapmak önemlidir. Özellikle casual giyimin insana şıklık sunarken rahatlık vermesi beklenir. Bu sebeple casual pantolon kumaş seçimleri yaparken bu alternatifler rahatlık ve konfor sağlayacaktır:

Kanvas kumaşlar: Oldukça dayanıklı yapısı ile her mevsim kullanım rahatlığı sağlar.

Keten kumaşlar: Nefes alan yapısı ve pamuk ipliklerinden oluşan yumuşak yüzeyi vardır. Özellikle kış aylarının vazgeçilmez bir kumaş türüdür.

Kot kumaşlar: Kot kumaşı, giyildikçe esneyen ve vücut hatlarını alan bir kumaştır. Bu sebeple zaman içerisinde vücutla bütünleşerek konfor sağlayacaktır. YSF Giyim’ de yer alan onlarca çeşit kot pantolonlar incelenebilir.

 Casual Pantolon Fiyatları

 Casual pantolon fiyatları, YSF Giyim’ in %100 Türk sermayesi ile üretilmesinden kaynaklı oldukça cazip fiyatlara sahiptir. Koleksiyonda yer alan parçalar, talebin yüksek olması sebebi ile eski fiyatlardan kullanıcıları ile buluşur. Erkek giyim kombinleri arasında en çok talep gören casual pantolonlar, uygun fiyatları ve kumaş kalitesi ile her dönemin parlayan yıldızlarındandır.

 Klasik Giyimin Öncü Modelleri

 Erkek klasik giyim, her erkeğin en tarz hissettiği kıymetli çizgisidir. Her dolapta muhakkak olması gereken parçaların başında takımlar, kumaş, kadife ve flanel pantolonlar gelmektedir. Modern bir anlayışla dizayn edilen erkek giyim ürünleri, adeta gelecek yılların modasına ışık tutmaktadır.

YSF Giyim önderliğinde yürütülen klasik erkek modası, asrın popüler ürünlerini tüm kullanıcılarla buluşturmaya devam etmektedir.

 Erkek Modası YSF Giyim İle Belirlenir

YSF Giyim, onlarca ülkeye ihracat, 45 yılı aşkın hizmet ile erkek moda anlayışını yenilemektedir. Casual kombinlerdeki rahatlık, klasik ve spor ürünleri bir araya getiren modern anlayış erkek giyimi belirleyen unsurlardandır. Bu anlayışta ustalaşmak ve modanın belirleyicisi olmak tesadüf değildir.

Yorum yapın