Coldaway C Nedir, Ne İçin Kullanılır?

Photo of author

By Bilgio.Net

Coldaway c film tablet burun sağlık sorunları olarak tıkanıklığı,ateş, baş ağrısı, kırgınlık, yutak iltihabı (farenjit), saman nezlesi, alerjik  nezle, sinüzit, grip, soğuk algınlığı gibi üst solunum yolu enfeksiyonları hastalıkları için üretilmiş olan 24’lü tabletler şekilde kullanıma sunulmuştur. Özellikle kış aylarında tercih edilen bu ilaç içermiş olduğu C vitamini sayesinde sizlere ekstra bir destek sağlayarak daha hızlı iyileşmenize yardımcı olmaktadır. Coldaway c film tablet oldukça etkili bir ilaç olarak sizlere sunulmuştur. Coldaway c nedir, ne için kullanılır? sorularını buradan öğrenebilirsiniz.

Coldaway C Fiyatı

Coldaway c film tablet güçlü bir ilaç olarak üst solunum yolu enfeksiyonları için güçlü bir etkiye sahiptir. Coldaway sizlere kış aylarında özellikle daha fazla destek sağlayarak hastalıklarınız ile mücadele etme şansı tanımaktadır Coldaway c film tabletleri ise sizlere en yakın eczaneye giderek isteyebilirsiniz. Coldaway c fiyat 24 Haziran 2022 cuma gününden itibaren 31,78 TL olarak eczanelerde sunulmaktadır. Coldaway c film sizlerin kış aylarında geçireceğiniz hastalıklar için sizlere tam bir koruma sunmaktadır.

Coldaway C Kullananların Yorumları

Coldaway C birçok kişi tarafından burun tıkanıklığı,ateş, baş ağrısı, kırgınlık, yutak iltihabı (farenjit), saman nezlesi, alerjik  nezle, sinüzit, grip, soğuk algınlığı gibi üst solunum yolu enfeksiyonları hastalıkları için tercih edilen etkili bir ilaçtır. Peki bu ilacı kullanan hastaların bu ilaç hakkında ki düşünceleri nelerdir?, Coldaway C kullanan yorumları nelerdir?

Burun akıntısı, göz yanması ve  halsizlik semptomlarını tam olarak 1 saat içerisinde giderdi ancak baş ağrısını belirli bir düzeyde hafifletti. Ancak soğuk algınlığı iyileştiriyor mu yoksa yokmuş gibi mi davranıyor bilemiyorum.

2 gündür felaket bir burun akıntısı, baş ağrısı ve ateş boğaz ağrısı ile mücadele ederken farklı ilaçlarda kullandım ancak bunlardan pek fayda görmedim. Ardından bu ilacı annemin tavsiyesi üzerine kullandım ve ertesi gün için çok bir şeyim kalmamıştı. Fakat içtikten 1 saat sonra felaket bir şekilde titreme, üşüme oluyor ondan sonrada zaten yatağa girip terlemeye başlıyorsunuz.

Bu tarz yazıların daha fazlası için : https://www.gncbilgi.com/

Yorum yapın