Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim ?

Photo of author

By tahsin

Danilo Zanna bildiğiniz üzere yabancı damat akımının öncülerinden. Şimdilerde epey ünlü olan Danilo Zanna bir zaman kendi ülkesinde dahi pek tanınmayan biriydi.

Danilo Zanna’nın şimdiki ününe kavuşmasına giden yol kısmen iş, kısmen gezi amacıyla İstanbul’a geldiği zaman tanıştığı bir Türk kızı ile evlenmesi ile açılmıştır.

Bir süre evliliğini devam ettiren Danilo Zanna, daha sonraları fikir ayrılığına düştük diyerek ani bir şekilde eşinden boşanmış ve eski eşine benzer biriyle sevgili olmuştur.

Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim diye merak edenler için bu makaleyi hazırladım ama Danilo Zanna’nın sık sık sevgili değiştiren, çapkın biri olmadığını söyleyebilirim. Aslında o bir aile babası.

danilo zanna
Danilo zanna

Fakat zaman her şeyi eskitiyor ve sevgi de buna dahil. Danilo Zanna ile eşi çok kısa sürede evlenmişlerdi, yaklaşık 9 yıl birlikte yaşadılar. Daha sonra aradaki bağlar zayıfladı ve 3. Şahısların merak ettiği sebeplerle aniden boşandılar.

Daha sonra Danilo Zanna yeni sevgilisiyle takılmaya başladı. İlginçtir ki yeni sevgilisi eski eşine çok benziyordu. Tıpkı Özcan Deniz’deki gibi..

Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim ?

Öncelikle hikayenin başına gideyim. Şimdilerde Danilo Zanna’yı yerlere göklere sığdıramıyoruz ama hakikaten böyle bir şef midir, ülkesindeki kariyeri nedir ? Yoksa sırf şovmenlikle mi bir yerlere gelmeye başlamıştır.

Eski eşini tercih etmesinin nedeni neydi, neden ayrıldı, Danilo Zanna kendi ülkesinde de meşhur mu, yoksa biz mi abartıyoruz ?

Danilo Zanna’nın ailesi de restoran işiyle uğraşıyordu, bu sebeple kendisinin aşçılık alanında deneyimi ve bilgisi var. Bunu yabana atmamak gerekir.

Bununla birlikte Danilo Zanna’nın bizim ülkemizdeki ünü, kendi ülkesinde yok. Çünkü bizim ülkemizdeki sıradan bir kebapçıyı bizler tanımıyorsak, sıradan bir lokantacı da İtalya’da o derece meşhurdur.

Danilo Zanna kariyerinde sıçrama yapmak için İtalya dışında bir ülkede kariyerine devam etmesi gerektiğini biliyordu. Çünkü İtalyan mutfağı dünya ülkelerinde saygı görmekte ve İtalyan aşçılara değer verilmektedir.

İtalya’da kalsaydı sıradan bir aşçı olarak kalacaktı. Bu sebeple ülkeleri gezen ve iş fırsatlarını değerlendiren Danilo Zanna aradığı madeni Türkiye’de buldu.

Bizler ülkemize gelen yabancılara, özellikle de Avrupalılara eziklikle karışık bir saygı besleriz. Özellikle de İtalyan bir aşçı ise daha fazla değer görür.

Danilo Zanna Türkiye’de işlerinin açık olduğunu fark etti ve Tuğçe Demirbilek ile tanışması da onun için bir şans oldu.

Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim
Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim

Tuğçe Demirbilek Giresun’lu sıradan bir vatandaşımız. Ama Danilo Zanna için yabancı damat olmasını sağlayan bir fırsattı ayrıca Danilo Zanna’ya aşırı değer veriyordu.

Kendine değer veren bir eş ve değer veren bir ülke fırsatını Danilo Zanna kaçırmadı ve Türkiye’ye yerleşti. Oynadığı “yabancı damat” konulu diziler, örneğin “İtalyan İşi”, “Elin Oğlu” gibi diziler Danilo Zanna’nın aradığı fırsatlardı ve meşhur olmasını sağladı.

Onun planı da zaten buydu. İsim bilinirliği sağlamak, bu sayede restoran işlerinde kazanç sağlamak ve kendini taparcasına seven bir eşe sahip olmak.

Bildiğiniz üzere Türk kızları üniformalı erkeklere ve yabancı erkeklere bayılır. İtalya’daki demiryolu işçisi Türkiye’ye gelse, bir gözlük takıp kirli sakal bıraksa, bir ayda 10 sevgili yapabilir.

Bu sebeple Danilo Zanna’nın işi kolaydı ve Allah bazı şeyleri de nasip etti. Zamanla Danilo Zanna’nın TV işleri restoran işlerinin önüne geçmeye başladı ve Danilo Zanna çok daha iyi kazançlar sağlamaya başladı.

Bu süreçte evliliğini sağlıklı bir şekilde yürüten Danilo Zanna tam bir aile babasıydı. Eşi Tuğçe Demirbilek ile 2012 ile 2021 yılları arasında evli kaldı ve bir oğlu bulunmaktadır.

Peki sonrasında ne oldu ?

Şartlar değişti..

Danilo Zanna’nın evliliğindeki sebep kısmen aşk kısmen de iş idi. Mesleğini Türkiye’de icra edeceği için eşini bu memleketten seçmişti. Dolayısıyla eşi onu Türkiye’ye bağlan bir unsur idi.

Sonraki yıllarda Danilo Zanna meşhur oldu, adeta bizim de bir oğlumuz oldu. Ve Türkiye’de tutunması için eşine gerek kalmadı.

Fakat Danilo Zanna’nın eşini boşamasının sebebi bu değil. Yani sana artık ihtiyacım yok, seninle işim bitti, hadi güle güle diye bir şey söz konusu değil.

Danilo Zanna’nın evliliği bitmeyebilirdi.

Ama şartlar değişti…

Türk kızları yabancı erkekleri sever demiştim. Danilo Zanna’nın bir süre sonra bizden biri olmaya başlaması elbette aile hayatını da etkiledi.

eda alkaya
Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim ?

Maalesef komşudayken kaz görüneni sahiplendiğinde sana kötürüm tavuk gibi gelmeye başlıyor.

Türk kadınları yabancıları sever, yerlileştikçe ilgileri azalır. Üstelik talep ettikleri ilgi giderek artar.

Danilo Zanna’nın  işlerinin giderek yoğunlaşması ve eşinin ilgi beklentisini karşılayamaması evliliği bitiren bir unsur olabilir. Zaten kısmen mantık evliliği idi ve sevgi erozyona uğrayınca sessiz sedasız bitti.

Danilo Zanna aslında eşinden memnun idi ama evliliğinin nihai ömrüne ulaştığını fark edince ileride çirkin hadiseler yaşanmasın diye eşini maddi açıdan memnun ederek ayrıldı ve kısa bir süre sonra eski eşine çok benzeyen biri ile sevgili oldu. Adeta model yeniledi.

Erkekler hep bunu yapar veya yapmak ister. Aslında kadınlar da öyle, miadı dolan bir şeyi yenileriz. Danilo Zanna’nın evliliğinin miadı dolmuştu ve Danilo Zanna yeniden biriyle ilişki yaşamaya başladı.

Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi kim ?

Danilo Zanna’nın yeni sevgilisi Eda ALKAYA adında birisi. Danilo Zanna ile tanıştığında henüz üniversitedeymiş. 1966 doğumlu. Danilo Zanna 40 yaşında iken Eda ALKAYA henüz 26 yaşında.

Bana göre Danilo Zanna için çok doğru bir tercih. Kendisi 40 milyon Türk erkeğinin yapmak istediği şeyi yapmış tebrik ederim.

Maalesef Türk kadınları yaş ilerledikçe kendilerini daha güzel hissetmeye çabalıyorlar ve kaprisleri de artıyor.

Çıtır üniversite öğrencileri ise ünlü kişilere hayran oluyor ve hatta aşık olabiliyor. Olumsuzlukları iki de bir ortaya çıkarmıyorlar, en önemlisi de hayata pozitif bakmaları ve sevgililerinin ömrüne ömür katmaları.

Çiftimize bu ilişki hayırlı olsun, evlilikle taçlanmasını umarım.

Yorum yapın