Dans İle Yaşamı Keşfedin!

Photo of author

By Bilgio.Net

Dans uluslar arası nitelikte üstün bir uygulama tekniklerini içinde barındıran bir sanattır. Milletlere özgü, alternatif pek çok dans çeşidi dünya üzerine bulunmaktadır. Duyguların bedene yansıması olarak da bilinen dans, geçmişten geleceğe insanoğlunun hep ilgi odağı olmuştur.

Dansı yaşatıp, gelecek kuşaklara aktarmak adına sizlere en profesyonel eğitmenlerimiz aracılığı ile üstün bir dans eğitimi vermekteyiz. Sizler de dans ile yeni bir yaşam keşfetmek, dansa yaşam vermek adına ne bekliyorsunuz?

Biz Kimiz?

Engin tecrübemiz, güvenilir firmamız ve profesyonel kadromuz ile bir dans ailesiyiz. Sizlere en üstün niteliklerde yaş grubu fark etmeksizin akademik nitelikte dans eğitimleri vermekteyiz. Bunların yanında vücudunu sıkılaştırmanız, ruhunuzu dinlendirirken meditasyon ile uzak diyarlara taşımanı adına yoga ve pilates dersleri de vermekteyiz.

Dilerseniz çoklu grupları tercih ederek dans ekiplerimizde yer edinebilir, dilerseniz de tecrübeli eğitmenlerimizden birebir ders alarak dans konusunda uzmanlaşabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler kapsamında seans kategorilerimizden dilediğinizi seçebilir, sizlere uygun saatlerde dans eğitimlerinize devam edebilirsiniz.

Dans Yeteneğinizi Zirveye Ulaştırın

Dans kursu İzmir şehrinde bir başka! Profesyonel ekibimize hemen katılabilir, pek çok dans seçenekleri arasından yeteneğinize, zevkinize uygun olanı seçebilir hemen dans etmeye başlayabilirsiniz. Sizlere sunduğumuz hizmetler ile dans yeteneğinize yeni bir nitelik katarak zirveye taşıyabilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz dans çeşitlerimiz;

  • Tango ( Eşli dansların tamamı)
  • Zumba
  • Pilates
  • Yoga
  • Bale
  • Çeşitli kültürlere has dans eğitimleri

Küçük Yaşta Dans Eğitimi

Dans çocukların hareket kapasitelerini arttırmalarında öncü olmaktadır. Bunun yanında müzikal zekalarını arttırma, görsel organizasyon algılarını arttırmaktadır. Küçük yaşta dans eğitimine başlayan çocukların bilişsel zekalarında artış olmasının yanında özgüven seviyelerinde ciddi bir artış gözlenmiştir.

Üstün niteliklere sahip, dans eğitimlerimiz kapsamlarında sizler de çocuklarınıza küçük yaşta dans eğitimi almalarını sağlayabilir, dansı her daim yaşatmalarına olanak tanıyabilirsiniz.
Kültüre özgü, milli dansları öğreten eğitmenlerimizden çocuklarınıza özel kültürel ders aldırtabilir, milli kültür ve değerleri çocuklarınıza küçük yaşta aşılayabilirsiniz.

Çocuklarınıza alternatif bir sosyal dünyanın kapılarını aralamak adına sizlere her daim hizmet veriyor, çocuklarınızı dans etmeye teşvik ediyoruz.

İzmir Dans Kursu aradığınızda karşınıza çıkacak olan Bestem Bale ve Dans Kursu, Karşıyaka Bostanlı semtinde, deneyimli eğitmenleri ile hizmet vermektedir.

Yorum yapın