Dijital Web’te Hedefinize Ulaşın

Photo of author

By Bilgio.Net

HTekin Dijital web çözüm hizmetleri ajansı küçük ve büyük işletmelerin veya markaların pazarlama hedeflerine ulaşmalarına yardımcı olmak için alanında uzmanlaşmış, on yılı aşkın tecrübesi bulunan ve müşteri odaklı hareket eden bir dijital pazarlama ajansıdır. HTekin karşılaşmış olduğunuz sorunlara yönelik gerçekçi ve yaratıcı çözümler sunarak sonuç odaklı çalışır. 

Dijital Web Çözüm Hizmetlerimiz Hakkında

Dijital ortamda hedefinize ulaşmak için HTekin dijital web çözümleri stratejik planlar oluşturarak sistemli bir şekilde ilerler. İstek ve ihtiyaçlarınıza yönelik çözüm odaklı hizmetler sunar. HTekin dijital web çözümleri ajansının sunmuş oldugu bazı hizmetler şunlardır:

  • Dijital Pazarlama: HTekin dijital web çözümleri ajansı dijital pazarlama konusunda SEO hizmeti, Google Ads Danışmanlığı ve sosyal medya hesap yönetimi hizmeti verir.
  • Markanızın görünürlüğünü artırmak için Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) ile site trafiğinizin kalitesi artırılabilir. HTekin arama sıralamanızı iyileştirmek, hedef kitlenize hitap etmek ve kusursuz bir kullanıcı deneyimi sağlamak için web sitenizin performansını inceleyerek detaylı analizler yapar. Anahtar kelime incelemesi yaparak bunları web sitenizle sorunsuz bir şekilde entegre etmek için çalışır. İşletmelerinizin sosyal medya hesap yönetimini.
  • Web Tasarım: Her şey ile uyumlu bir web sitesi tasarımı markanızın dijital ortamdaki görünürlüğünü iyileştirir. HTekin kullanıcı deneyimlerinizi iyileştiren ve ilgi çekici tasarımlar üretir. Hazır altyapı veya özel yazılım ile oluşturduğumuz web tasarımları markanızın kişiliğini güçlendirilecek ve olumlu kullanıcı deneyimleri ile geri dönüş sağlayacaktır.
  • Google Workspace İş Çözümleri: Google tarafından sunulan ve ortak calışmayı kolaylaştıran uygulamalarıyla Google Workspace çalışma hayatınızı kolaylaştırır. İşletmenizi Google Workspace‘e taşımak büyük bir sorumluluktur ve işletmeniz için de yenilikçi bir degişimdir. HTekin Google Workspace iş ortağınız olarak Kurumsal hesaplarınızı yönetmek, depolama işlemleri, kolay iletişim e-eğitim ve destek hizmetleri sunar. Google Workspace hesabınızın planlamasını yaparak kurulumunu sağlar. Verilerinizin kaybolmaması ve güvenli bir taşıma işlemi için bu süreci üstlenir. Ve sonrasında karşılaştığınız her problemde de yanınızda olarak sorunsuz işbirliği için hazırdır.  

Dijital Web Çözüm Ortağınız Hüseyin Tekin Kimdir?

 Dijital web çözüm ortağınız olan HTekin’in kurucusu Hüseyin Tekin 2 Haziran 1983 Hollanda doğumludur. Dijital pazarlama ve yazılım konusundaki tecrübesi ile mesleğini İzmir’de icra etmektedir. Küçük büyük birçok marka ile çalışmıştır ve on yılı aşkın süredir bu mesleği yapmaktadır.

2022 yılının ilk aylarında aldığı bir karar ile severek yaptığı mesleğini bir adım ileriye götürmeye karar vermiş ve ekip kurmuştur. Şimdilerde dijital pazarlama ve yazılım işini ekibiyle birlikte devam ettirmektedir. Sürekli olarak değişen dijital dünyada kendisinin ve ekibinin dijital bilgisi ve tecrübesiyle detaylı analiz ve planlama yapmaktadır. HTekin dijital web çözüm ajansı müşteri odaklı hizmet anlayışı ile beklentilerinize karşılık vermek ve markanızı bir adım öteye taşımak için daima hazır.

Yorum yapın