7

CD Ambalajlarını Açın

Sıkı ambalajları, özellikle CD ambalajlarını açmak beceri ve sabır testi haline gelebilir. Tırnak ve dişlerini mahvolmaktan koruyun; bir atacın ucunu dışa doğru bükün ve ambalajı kesmek için kullanın. Çizmemek için atacı ambalajın katlanmış kısmının altına sokun ve yukarı kaldırın.

6

Asmak İçin Kanca Olarak Kullanın

Ataçlar acele bir kanca elde etmek için çok yararlıdır. Asmak için bir seramik plaket yapıyorsanız, çamur kurumadan önce arkasına büyük ve sağlam bir ataç sokun.

5

Fermuarı Açıp Kapamak İçin Kullanın

Bir ceket veya çantanın fermuarını açıp kapamak için kullandığınız uç kısmı kırılmışsa kullanmaktan vazgeçmeyin. Küçük bir atacı fermuarın ucundaki delikten geçecek kadar bükün ve takın. Atacın büktüğünüz ucunu geri bükerek eski haline getirin ve fermuarı kullanın. Daha süslü bir şey yapmak için atacın ucunu geri bükmeden iplikle boncuklar tutturabilir veya süs pulları yapıştırabilirsiniz.

4

Kitapta Ayraç Olarak Kullanın

Ataç, düşme ihtimali olmadığından kitap sayfasını belirlemek için çok elverişlidir. Ataca bir kurdele veya renkli bir kordon bağlarsanız sayfayı daha kolay bulursunuz.

3

Kiraz Çekirdeklerini Çıkarın

Bir yemek tarifi çekirdeksiz kiraz kullanmanızı gerektiriyorsa veya yerken kiraz çekirdeklerini çıkarmaktan hoşlanmıyorsanız ataç kullanın. Bir kasenin üstünde veya mutfak lavabosunda, ucunu büktüğünüz atacın küçük veya büyük ucunu ( Kirazın boyutuna göre ) kiraza batırın. Çekirdeği gevşetin ve çekip çıkarın. Kirazın sapını bırakmak isterseniz atacı alt tarafından batırın. Kiraz çok leke yaptığı için giysilerinizi koruyun.

2

Tavan Vantilatörünün Zincirini Uzatın

Kopan veya kısa olan vantilatör zincirine erişebilmek için ayaklarınızın ucuna kalkıp durmayın: Bir dizi atacı birbirine geçirin ve zincirin ucuna takın.

1

Şeffaf Bant Ucunun Yapışmasını Önleyin

Şeffaf bandın ucunu bulmak ve ayırmak için uğraşmayın. Kullandıktan sonra bandın ucuna bir ataç takın.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here