En Ucuz ve Kaliteli Sanayi Tipi Isıtıcı Modelleri

Photo of author

By Bilgio.Net

Isıtmanın yetersiz kaldığı alanlarda imdadınıza yetişecek sanayi tipi ısıtıcılar en ucuz fiyat garantisi ile Newton Makinede. Endüstriyel ısıtıcılar olarak da bilinen sanayi tipi ısıtıcılar birçok alanda kullanılabilir. Kış aylarında birçok geniş alanda sıklıkla tercih edilen sanayi tipi ısıtıcılar barındırdığı özellikleri ısınma sorununa çözüm sunmaktadır.

Elektrikli Isıtıcı Modelleri

Günümüzde çok sık kullanılan elektrikli ısıtıcılar kullanım alanlarına göre farklı çeşitlere sahiptir. Konvertörlü ısıtıcılar, kule tipi ısıtıcılar gibi birçok özelliğe sahiptir. Satın alacağınız ısıtıcıyı kapalı mı açık mı alanda kullanacaksınız öncelikle bunu belirtmeniz gereklidir. Kapalı alanlar için bir ısıtıcı seçecekseniz kullanılacak alanın m2 bilgisine göre seçim yapmalısınız. Açık alanlar için ise hava koşullarına dayanıklı bir ısıtıcı seçmeniz gereklidir. Açık alan ısıtıcıları kapalı alan ısıtıcılarına göre daha yüksek ısı verir bunun karşılığında daha fazla enerji harcar.

Elektrikli İnşaat Şantiye Isıtıcısı 40KW

Elektrikli sanayi ısıtıcı modelleri arasında yer alan 40KW gücündeki şantiye ısıtıcısı elektrikli fanlı bir yapıya sahiptir. Elektriğe bağlanarak direk çalışma özelliğine sahiptir. 240 m2 yalıtımsız bir ortamı ısıtma kapasitesine sahiptir. Üstelik yalıtımlı alanlarda 660 m2 alanlarda sıklıkla kullanılır. 40KW elektrikli inşaat ısıtıcı şantiye ortamında soğuk havalarda sıvanın ve betonun hızlı kurumasını da sağlar. Sanayi tipi ısıtıcılar arasında en sık tercih edilen modelimiz en uygun fiyat ve kolay ödeme koşullarına sahiptir.

Dizel Mazotlu Sanayi Tipi Isıtıcılar

Dizel mazotlu ısıtıcılar bacalı ve bacasız olarak farklı çeşitlere sahiptir. Yarı açık atölyeler, fabrika, üretim tesisleri ve şantiyelerde boya, beton ve sıvanın kuruması için sıklıkla tercih edilir. Büyük ve geniş alanların ısıtılmasında kullanılan sanayi tipi ısıtıcılar ile hem ekonomik hem de ergonomik ısıtıcılara sahip olabilirsiniz.

Dizel Mazotlu Bacasız İnşaat Şantiye Isıtıcısı 100kw

İnşaat şantiyeleri için sıklıkla tercih edilen dizel mazotlu bacasız ısıtıcılar fabrika ve üretim tesisleri gibi geniş bir kullanım alanına sahiptir. Taşınabilir yapısı sayesinde kolay bir kullanım sağlar. 800m2 yalıtımı az alanlarda kullanılır. 500m2 yalıtımsız alanlarda kullanım kolaylığı sunar.100kw dizel mazotlu sanayi tipi ısıtıcı modeli ile ısınma sorunu tamamen ortadan kalkar. Şık tasarımları ile göze hitap ederken ön hazırlık gerektirmeden kullanım kolaylığı sunar. Sanayi tipi ısıtıcıları modelleri en uygun fiyat avantajları ile Newton Makine’de.

Yorum yapın