Erkekler Ne İster ?

Kadınların yüzyıllardır kafasını karıştıran bir soru olarak karşımıza çıkar.Kız ortamlarında birbirlerine sordukları en popüler 10 sorudan bir tanesidir erkekler ne ister sorusu.Aslında bu o kadar da zor bir soru değildir.

Erkekler öncelikle güzel kadını sever.Her kadının kendine özel bir güzelliği vardır.Bu güzelliğini ortaya çıkarmak tabi kadının yapabileceği bir iştir.

Erkek ilişlerinde baskın olmak ister.Bu şansı ona tanıdğınız zaman muhakkak iyi sonuçlar alacağınızı göreceksiniz.

Erkekler yemek ister.Eşiniz ve sevgilinize ellerinizle yapacağınız güzel yemekler onu mutlu etmeye yetecektir.

Erkekler spor sever.Çoğu erkek spor müsabakalarını izlemeyi sever.Eşinizle veya sevgilinizle beraber izleyeceğiniz bu spor müsabakaları ona ne kadar ilgi gösterdiğinizi belli eder.

Erkekler pohpohlanmayı sever.Eşiniz veya sevgilinize sürekli iyi kelimeler kulladığıniz zaman onda görülen değişikliği görebilirsiniz.Aşırıya kaçmamak suretiyle.

Erkekler ilgi ister.Erkekler annesinde gördüğü ilgiyi ve şefkati sürekli ilişkilerinde arar.Ona göstermiş olduğunuz ilgi ve şefkat sayesinde ilişkileriniz uzun ömürlü ve sağlıklı olur.

Erkekler ne ister sorusunu biraz olsun açıklamaya çalıştık.Bu listeyi daha da uzatmak sizin elinizde.Ama bu listenin en değişilmez kuralı eşinize veya sevgilinize saygılı olmaktır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here