Genç elbise modelleri ve fiyatları

Photo of author

By Bilgio.Net

15-25 yaş arası gençlerin elbise seçimleri kişiliklerinden izler taşımaktadır. Durgun yapıda ve planlarını uzun vadeli olarak yapan kişilerin pastel tonları ve klasik tarzları benimsediğini, bohem yaşam tarzına göz kırpan gençlerin iddialı tarzları ve parlak renkleri tercih ettiklerini görüyoruz.

Gençlerin elbise seçiminde yaptıkları en büyük hata elbise fiyatlamasıdır. Pahalı bir elbise mi yoksa çok sayıda ucuz elbise mi tercih edilmelidir. İnsanın dünyada yerinin ne olduğunu sosyo-kültürel mozaiğinin neresinde olduğunu idrak etme sürecinde elbise seçim kriterleri değişecektir.

Genç elbise modelleri ve fiyatları

Aşağıdaki elbise modelleri 20’li yaşlarda bir bayan için farklı tarzları yansıtmaktadır.

Ne şıklıktan ne de kariyerden vazgeçerim tarzı

Aşağıdaki elbise öğrenciler ve kariyerinin başındaki kişiler tarafından tercih edilmektedir. Elbisenin oldukça sade ve mütevazi bir stili olmasına rağmen oldukça şıktır. Aşağıdaki lacivert kimono elbise sadece 79,99 TL.

Hayatımın baharındayım tarzı

İnsan gönlünde uçuşan kelebekleri dışına vurmalıdır. Gençlik bir kere gelir ve hakkı verilmelidir. Aşağıdaki elbise (nefti mavi çiçekli elbise) gençliğin tablosu gibidir. Fiyatı 119,90 TL

Zeka ve olgunluk şıklıkla birleşirse

Aşağıdaki model elbiseler sade görünümdedir fakat karşı tarafta tarifsiz bir zarafet hissi uyandırırlar. Bedenimle değil, beynimle ön plandayım vurgusu için bu tür sade fakat şık elbiseler tercih edilmektedir. Aşağıdaki kiremit barley balıkçı triko elbisenin fiyat 99,99 TL dir.

 

Yorum yapın