Gençler için baskılı tişört modelleri

Photo of author

By Bilgio.Net

Tişörtler artık yaz kış giyilebiliyor. Üstelik size sunulan seçeneklerle sınırlı değilsiniz. Tişörtün modelini ve üzerine basılacak resim veya fotoğraf seçilip o şekilde sipariş edilebiliyor. Tüm bunları 50 TL’ye yaptırmanız mümkün.

O günkü ruh halinize göre veya iştigal meselenize göre ayrı bir tişört giyebilirsiniz. Tişörtler kısıtlamalarla dolu dünyamızın haya gücüne açılan penceresi gibidir. Mesela aşağıdaki baskılı tişörtleri hep birlikte inceleyelim.

Star Wars baskılı tişört

Gençlerin gündemini meşgul eden iki tane star var. Biri kahvesiyle ünlü Starbucks. Diğeri ise fanlarının tarikata dönüştüğü Star Wars. Aşağıdaki Star Wars baskılı tişört bu iki öğeyi birleştirmiş. Bakanda düşündürme eğilimi yaratan bir tişört. İnternetten sipariş ederken bir kısım özelliklerini kendiniz seçebiliyorsunuz.

Pubg Character Baskılı Erkek Tişört

Pubg hayatınızda önemli bir yer teşkil ediyorsa bundan bir tane yaptırın. Sokakta yürürken kafa dengi arkadaşları bulmanızı kolaylaştıracaktır. Beyaz pamuklu kumaşa dijital baskı ile Pubg u yansıtan bir resim eklenmiş. Boyası ekolojik bir boya.

Born To Be Unique Baskılı Erkek Tişört

Gençliğimizin bir döneminde eşsiz olmak diğer her şeyin önüne geçer. Büyük bir sürüye adapte olmak için kişiliklerini feda eden insanlara mesaj veriyor.” Born To Be Unique” yani “tek olmak için doğdu”

Tişört bunu söylüyor ama ya tişörtü giyen. Elbette bu tişörtü giymek biraz cesaret isteyecektir. Çünkü giyilen tişörtün hakkını vermek gerek.

 

Yorum yapın