Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen Hangimiz Sevmedik 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. TRT 1 ekranında yayınlanan yeşilçam tadında hikayesi ile izleyenleri kendine hayran bırakan Hangimiz Sevmedik 6. bölümde Itır ve Tarık gerçekleri söyleyecek mi? Hangimiz Sevmedik 6. yeni bölüm fragmanı ve merak edilen detaylar haberimizde…

Yapımcılığını BSK Yapım’ın üstlendiği başrollerinde Gül Onat, Altan Erkekli, Selen Soyder, Can Yaman ve Cengiz Bozkurt gibi usta isimlerin yer aldığı Hangimiz Sevmedik 6. yeni bölüm fragmanı ile Pazartesi akşamları ekrana geliyor. İzleyenlerin büyük beğenisini kazanan Hangimiz Sevmedik 6. bölüm hakkında merak edilen tüm detaylar haberimizde…

HANGİMİZ SEVMEDİK SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yakalanan Itır ve Tarık, anne-babalarına uydurdukları yalanla, durumu kurtardıklarını zannetseler de, Adile ve Münir’i ikna etmeleri sandıkları kadar kolay olmayacaktır. Hiçbir koşulda yan yana gelmeye dahi tahammül edemeyen Adile ve Münir’i içlerini kemiren şüphe işbirliği yapmaya sevk eder. Itır ve Tarık’ı hiçbir koşulda yan yana bırakmama kararı alan ikili, büro ve muayenehaneye adeta çöreklenirler.

HANGİMİZ SEVMEDİK 6. BÖLÜM FRAGMANI

İkilinin bu hamlesi, işyerinde bir nebze olsun nefes alma şansı bulan Tarık ve Itır’ın hayatını kâbusa çevirmekle kalmayacak, aynı zamanda ikisinin de işlerinin altüst olmasına neden olacaktır.

Şener, elemanı Feridun’un yemek masrafına daha fazla dayanamayarak, ani bir kararla yeni eleman arayışına girer. Şener’in ayak oyunlarına, ani planlamalarına ve girişimci ruhuna uygun eleman bulması çok da kolay değildir. Ümidi kestiği anda kapısını sürpriz bir isim çalar. Gelen kişi, Şener’in tam da aradığı elemandır. Bu arada, Ayşen’i etkilemeyi kafaya koyan İlyas, artarda yapacağı romantik sürprizlerle, Ayşen’in kendine koşa koşa geleceğinden emindir. Fakat Şener Yeşil faktörünü hesaba katmamıştır.

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here