Kadıköy ve Çevresinde Aynı Gün Protherm Servisi

Photo of author

By admin

Bizler Firma olarak İstanbul Protherm Servisi, kombi, şofben, kazan, panel radyatör gibi evinizde ve işyerinizde kullandığınız, ısınma, ısıtma ve benzeri cihazlarınız için satışından itibaren, bakım, onarım, yıllık periyodik bakım, montaj, yedek parça, arıza ve benzeri konularda servis hizmeti sağlamaktadır.

Protherm Servis Kadıköy, bugüne kadar müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, siz değerli müşterilerini her açıdan kazanmış ve kazandırmıştır. Gerek uzman ve deneyimli teknik personeli ve gerekse de servis hizmetinin kalitesi ile öncü bir şekilde hizmet sunmaya devam etmektedir.

Protherm Servise ulaşabilmek için çağrı merkezimizi arayınız. Çağrı merkezimize bırakacağınız irtibat bilgilerinden, hızlı bir şekilde size ulaşılarak, önce sorunun nedeni öğrenilip, daha sonra özel donanımlı araçlarla ürününüzün bulunduğu adrese hızlı bir şekilde servis hizmeti sağlanmaktadır.

Prothern Servis ile ücretsiz yıllık periyodik bakım yaptırmanız sayesinde, ürünün ömrünü uzatabilirsiniz. Hem servis hem üretici firma olarak, sizin memnuniyetiniz bizim mutluluğumuzdur.

Prothern Servis olarak 7/24 bize ulaşabilirsiniz. Acil bir durumda hiç çekinmeden arayarak, servisimize ulaşabilirsiniz. Servisimiz teknik personeli, güler yüzlü bir şekilde, sizin için en uygun ve en cazip çözüm yolunu bularak, müşteri memnuniyetini sağlamaktadır.

Yorum yapın