Korayspor Futbol Ayakkabıları

Photo of author

By admin

Futbol Ayakkabıları kategorimizde; dünyaca tanınmış kaliteli spor markaları Nike, Adidas, Puma, New Balance, Joma, Mizuno, Kinetix, Jump, Lotto ve Lescon dahil olmak üzere, onlarca ünlü markanın tasarladığı yeni sezon Futbol Ayakkabı modellerini bulabilirsiniz.

Korayspor bu kategorisinde sahada sağladıkları avantajlar nedeniyle oyuncular tarafından tercih edilen futbol ayakkabıları, farklı stiller ve teknolojik özelliklere göre üretilir. Futbol ayakkabıları, hem eğlence hem de profesyonel olmak üzere birçok kullanım alanına hitap eden teknik niteliklere sahiptir. Futbol ayakkabısı seçiminde, ayakla uyumlu olup olmadığına ve nerede kullanılacağına dikkat etmek gerekir. Oyuncunun saha içerisinde üstlendiği görev ve mevkiye göre, futbol ayakkabılarında kullanılan malzeme ve teknolojiler farklılık gösterir.

Futbol Ayakkabı modellerinin yanı sıra, Günlük kullanıma uygun tasarlanmış konforlu ve rahat kullanım esasına uygun, yeni sezon Futbol Ayakkabı modellerini de bu kategorimizde sizlerle buluşturuyoruz.

Performansın ve ayak sağlığının doğrudan ayakkabı ile ilişkili olduğu futbolda; oyuncular için çimde ya da kaygan zeminde üstün yer tutuş ve denge sağlayan ekipmanlar, futbol ayakkabıları olarak adlandırılır. Futbol ayakkabıları; oyuncunun ayak yapısı, hangi mevkide ve nasıl bir zeminde oynayacağı gibi durumlar göz önünde bulundurularak seçilir. Kapalı alanlarda ve düz zeminlerde, salon futbol ayakkabıları şeklinde isimlendirilen, tabanı düz modellerin kullanımı doğru bir tercih olacaktır. Halı saha ya da toprak zemin üzerinde oluşturulan çim sahalarda ise tabanında sivri çıkıntılar bulunan ve bir çeşit futbol ayakkabısı olan krampon kullanmak oyun performansında olumlu etki yaratacaktır. Taraklı bir ayak yapısına sahipseniz ayak sağlığınız için parmakların yer aldığı kısmı geniş modeller tercih edebilirsiniz. Futbol oynarken rahatlık ve ekipmanların vücudunuzla uyumluluğu büyük önem taşır. Korayspor bu önemli parçaları uygun fiyatlarla sizlerle buluşturuyor!

Futbol Ayakkabıları kategorimizde modeller teknik yapı olarak; Elite, Profesyonel, Yarı profesyonel veya Amatör modeller olarak sınıflandırılmaktadır. Futbol sporundaki deneyiminize göre, antreman içinde uygun kramponu seçerken Korayspor her zaman yanınızda.

Futbolcunun sahada oynadığı mevkiye uygun modeli; Genel, Defans, Hücum ve Orta Saha olarak gruplandırılan Futbol Ayakkabıları arasından kolaylıkla seçebilirsiniz. Erkek ve Çocuk cinsiyetlerine göre tasarlanmış, son teknolojiler kullanılarak üretilen yeni sezon Futbol Ayakkabı Modellerini bu kategorimizde inceleyebileceksiniz.

Futbol Ayakkabıları kategorimizde; zemin seçiminize göre Çim saha, Halı saha, Islak zemin, Salon ve Sert zemin olarak filtreleme yapabilir, kullandığınız zemine en uygun ürünü seçebilirsiniz. Unutmayın, her spor dalı gibi Futbolda da, o alana özel tasarlanan modelleri tercih etmeniz verimliliğinizi arttıracak ve sakatlanmalı önleyecektir.

Dünyaca ünlü bu markalara ait; Cristiano Ronaldo CR 7, Cold Blooded, Skystalker, Messi, Neymar, Mercurial, Hypervenom, Fast Af, Magista ve Tiempo gibi özel koleksiyonlarındaki yeni sezon Futbol Ayakkabılarına da göz atmanızı öneriyoruz. Farklı fiyat aralıklarında satışa sunulan yeni sezon Futbol Ayakkabı modellerinde, bütçenize uygun bir ürün mutlaka bulacaksınız.

Korayspor.com sayfamız üzerinden, sistem güncellenmesi yapılmadığı veya sistem bakım çalışması yapılmadığı sürece 7 gün 24 saat sipariş verebilirsiniz. Ayrıca telefon ile sipariş için 0850 520 02 05 numaramızı arayabilirsiniz. Sipariş sonrası, ürününüz kargo firmasına teslim edildiğinde kargonuzu takip edebilmek adına gerekli bilgi ve detayları içeren bir e-posta ile sizi bilgilendireceğiz. Size gelen gönderi kodunu Yurtiçi Kargo web sitesini kullanarak “kargom nerede” kısmından sorgulayabilirsiniz.

1983 yılında Bursa’da kurulan KoraySpor Ltd.Şti bugün 30 şube, 11.000 m² satış alanı, 450’ye yakın çalışanıyla Türkiye’nin ilk spor online alışveriş sitesidir. Diğer tüm mağazalarımızdaki ürünleri burada bulabilir kolayca sipariş verebilirsiniz.

Yorum yapın