Küçükçekmece Rowenta Süpürge Tamir Servisi

Photo of author

By admin

Küresel satış gücü ve kendini kanıtlamış satış kanalları ile tüm dünyada güçlü ve değerli müşteri ilişkileri ve iş ortaklıkları kuran ve müşterilerinin gelecekteki ihtiyaçlarına cevap verebilmek için de teknolojik gelişmeler konusunda kararlı biçimde çalışan Rowenta markası günümüzde profesyonel pazara kapsamlı bir ürün yelpazesi ve güvenilir satış sonrası hizmetler sunmaktadır.

Ülkemizde de oldukça yaygın bir kullanım ağına sahip olan Rowenta marka elektrikli süpürgeler de zaman zaman çeşitli nedenlerden ötürü arızalanmaktadır. Fakat elektrikli süpürge bir evin olmazsa olmazı. Bu nedenle bu arızaların acil bir şekilde giderilmesi gerekir. Bu konuda işini hakkıyla yapan bir özel teknik servis firması var.
Rowenta Servis merkezi vermiş olduğu hizmetle birçok müşterisinden olumlu geri dönüşler almaya devam ediyot. Sadece hizmet öncesi değil, aynı zamanda servis hizmetinden sonra da müşterilerinin aklına takılan sorulara cevap oluyor.

Ayrıca bunun yanında vermiş olduğu hizmetin arkasında durarak yapmış olduğu parça değişimlerinde 1 yıl süreyle garanti de veriyor.
İstanbul’un her yerine hizmet veren Rowenta Servis Küçükçekmece, Rowenta markasına ait süpürgeniz için, güvenilir ve alanında uzman bir ekip arıyorsanız tam da aradığınız kriterleri sağlamaktadır.

444 78 56 numarasından veya web sitesi üzerinden Rowenta Süpürge Servis merkezi ile iletişime geçip kaliteli hizmeti en ekonomik bir şekilde alabilirsiniz. Alanında uzmanlaşmış kişilerden oluşan kadrosuyla Rowenta Süpürge Servis merkezi sizleri bekliyor.

Yorum yapın