Kuzgun dizisi kıyafet sponsorları

Photo of author

By Bilgio.Net

Star TV’de yapımcılığını Kerem Çatay ve Pelin Diştaş’ın üstlendiği Kuzgun dizisi sadece olay örgüsüyle değil oyuncuların kıyafetleriyle d adından söz ettiriyor. Kuzgun dizisi kıyafet sponsorları listesi oldukça kalabalık olduğundan her karakter her bölümde farklı markaların kombinlerini taşıyor.

Kim hangi bölümde ne giyecek, bunları Seren Arslan biliyor. Dizinin kostüm sponsor sorumlusu olan Seren Arslan’a sosyal medya üzerinden ulaşıp Kuzgun, Dila, Şermin ve Ali gibi karakterlerin giydiği kıyafetler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Bazı dizilerde sadece dizinin kıyafet sponsorlarını tanıtmak için açılmış instagram sayfaları var. Kuzgun dizisinde ise dizide kostüm sponsoruna sorarak veya aşağıdaki kıyafet sponsoru listesimi inceleyerek öğrenebilirsiniz.

Kuzgun dizisi Dila’nın kıyafetleri

Burcu Biricik’in canlandırdığı Dila karakteri dizinin baş rolünde ve Dila’nın giydiği kıyafetler seyirciler tarafından oldukça fazla şekilde merak edilmektedir. Kuzgun dizisi kıyafet sponsorları da oldukça fazla olduğundan Dila’yı her bölümde oldukça fazla çeşit kıyafet ile görmekteyiz.

Dizide Dila’nın giydiği kıyafetler şu markalar arasından seçilmektedir:

Sorbe
İla
Mon reve
Lappart.pr
Piece of white
Nenuphar
İlvi ayakkabı çanta
Nill bags
Bee goddess
Le melanj

Burcu Biricik’e ceket çok güzel yakışıyor. Ceketler genellikle Sorbe markasından seçilmektedir. Dila’nın dikkat çekici beyaz kıyafetleri ise Piece of White dan.

Dila’nın canlı renkli ve zaman zaman dekolteli kıyafetleri ise Nenuphar dan. Kıyafetlerini İlvi veya Nill bags marka çantalar, Bee goddess ve Mon reve  marka aksesuarlar ile tamamlıyor.

Bazı bölümlerde ise Le melanj marka askılı kıyafetler giyiyor.

Barış Arduç’un kıyafetleri

Dizide Kuzgun rolündeki Barış Arduç hem spor giyim hem de takım elbise de Mango man markasından kıyafetleri çokça tercih ediyor. Dizide onu genellikle takım elbise ile görmekteyiz. Ramsey, Damat tween, Efor bu konuda tercih ettiği birkaç marka. Gömlek olarak Network giyiyor.

Mont ve spor giyimde ise Avva ve Efor’un yanı sıra Que markası tercih ediliyor. Ayakkabılar Aldo, yüzükler ise Tyran. Ayrıca 4fallas bileklik takıyor.

Kuzgun’un kıyafetleri şu markalardan seçilmektedir.

Mango man
Ramsey
Avva
Damat tween
Efor
Lufian
Network
Que
Aldo
Tyran
4fallas

Kuzgun dizisi Şermin’in kıyafetleri

Şermin’in kıyafetleri için;

hm
adl
Mango perspective
Oxxo

Gibi markalar sponsor olmuşlardır.

Kuzgun dizisi Ali’nin kıyafetleri

Kuzgun dizisi Ali ve diğer karakterler için aşağıdaki markalar sponsor olmuşlardır:

Levis
Mavi
Nike biella
Mtoy
Mahıska nıkvand
Setre
Colins
Loft
Magıc form
Carters oshkosh
Panço
Manc
Opiapr
Porter
Turkuaz
Zeypr
Kravatkolik
Rubys jeans
Ars luxury

Dizinin kostüm asistanları;
Hamide arık
Mehmet tosun
İrem akdoğan
Elif çiçek
Esra ike

Dir. Bu kişilere sosyal medya üzerinden ulaşmanız durumunda daha detaylı bilgi vereceklerdir.

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yapın